Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a baja az Xbox 360-nak?

Mi a baja az Xbox 360-nak?

Figyelt kérdés

Elkezdett pirosan villogni,viszont ha kikapcsoltam és újra be,tökéletesen működött. Így ment ez kb.2hétig,míg egyszer zöld lett az egész kép,kikapcsoltam és azóta nem kapcsol vissza. Eleinte bekapcsoltam,pirosan világított,de nem indult el. Most már pirosan sem világít.

Kb. mennyi a megszerelése?



2018. aug. 25. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A villogás hibajelzés, vagy a kézikönyvében, vagy online valahol megtalálod, milyen hibát jelent(ett) az a fajta villogás, amit kaptál.


Általában RRoD, aminek oka, hogy a túlmelegedő GPU alatt megvetemedik az alaplap és felszakadnak a forrasztások. Ezt régebben 7000 forint körül már javították.


Melyik Xbox360 verzióról van szó? Valószínű egyébként, hogy jobban jársz a cserével.

2018. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Xbox 360 E
2018. aug. 25. 16:23
 3/4 anonim válasza:
Xmedia360.hu oldalt nézd meg, vedd fel velük a kapcsolatot ha még lehet javítani ők megoldják
2018. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
E és S modelleken nincs túlmelegedés már, persze ettől még valószínűleg elromlott.
2018. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!