Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek is töröljem az...

Szerintetek is töröljem az accountom?

Figyelt kérdés
Már néhány éve együtt vagyunk a barátommal, van neki pár játéka amire én is felregisztráltam miatta, hogy majd játszunk de semmi. Mindig a kifogásokat keresi és a haverjaival 1 csettintésre megy. Velem van a baj?? Esetleg az a baj hogy lány vagyok?? Fortnite-ra is 2 hete regiztem és 1x sem jött játszani. Érdemes lenne törölni?? :/ (20/N)

2018. aug. 28. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő kérte, hogy játszatok együtt, vagy te erőlteted?
2018. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én kértem hogy menjünk 1-2 kört de így semmi értelme. Úgy hitte nem tudok gépről rácsatlakozni de megcáfoltam. Azt mondta, hogy nem fog sikerülni, de sikerült. Mikor mondom hogy légyszi, menjünk egyet mert bénácska vagyok akkor bevág pl. Olyat hogy bocsi cica, túl fáradt vagyok. 5 perc múlva írja a haverja, neki már egyből megy. Szóval nem értem a pasi logikát. Szégyellne vagy.. vagy szimplán nem érdeklem? És az a vicc, hogy a LoL-ban is hasonló a sztori. Pár éve intenzíven játszott vele, mára már hozzá sem nyúl, rá sem néz mert nekem is lett felhasználóm. Érdekes....
2018. aug. 28. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Játszottatok is valaha, az ő ötlete volt vagy csak te erőlteted? Lányoknál gyakori vonás, hogy mivel kevésbé versengő jellemek, mint a fiúk kompetitív játékokban rosszabbul teljesítenek, cserébe viszont rossz vesztesek. Ez nem jó alapállás egy fiúnak a kellemes időtöltéshez. Ha játszottatok, lehet hogy ilyen voltál, ha meg nem, akkor ettöl tart.


Kompetitív helyett inkább próbálkozzatok kóperatív játékokkal.

2018. aug. 29. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy nem tetszenek neki azok a játékok, amikkel te akarsz játszani (engem sem tudnának fortnite-ba vagy lol-ba behúzni. Az sem érdekes, hogy ő előtte évekig lolozott. Én évekig játszottam css-t, de most már senki kedvéért nem kezdenék megint bele.)

Vagy rossz vagy a játékban és így elveszed tőle a játékélményt. Ebben az esetben ne versengőkkel játszatok, hanem inkább coop játékokkal. Halhatatlan példa a Portal 2 és a Borderlands.

2018. aug. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 RaverLatabár válasza:
47%
Simàn nem akar veled jàtszani szivi, ne terheld szegènynek az agyàt
2018. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jolvan csak minek írja körül, miért nem mondja hogy hagyjam?? :D

Nem vagyok egy gamer csaj (vagy csak én nem látom úgy magam) de bármivel szívesen játszok (játszanék) vele. Legyen szó NFS-ről, Fortnite-ról, CS Go-ról....vagy egyéb másról.

2018. aug. 29. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!