Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends-ben kaphatok...

League of legends-ben kaphatok ezért ban-t?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van, amikor muszály vagyok elmenni mondjuk 10 percre, de nem szeretnék ban-t kapni afk miatt. Ez ellen használok egy programot, amellyel egyszer felvettem egy random egér kattingatás és mozgás sorozatot, és amikor elmegyek egyszerűen benyomom a progit és ismétli ugyan azt a sorozatot (ugye így a játékban mozgot, nem tekint afk-nak). Most nemrég újrakezdtem a játékot durván egy év után, és szeretnék érdeklődni szerintetek ezért adhat-e ban-t (1 éve semmit nem kaptam érte, meg most is használom már pár hete, és eddig semmi).


A válaszokat előre is köszi!



2018. szept. 1. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Normalis esetben jar a bann, csak elobb le kell bukni. Eddig mazlid volt.
2018. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted az jó lenne, ha 5 percenként beállítanék 1 kattintást? A program azt észleli hogy egy másik program irányítja az egeremet vagy azt, hogy gyanúsan viselkedek?
2018. szept. 2. 00:27
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyanus viselkedes, mivel ugyanazt csinalja ujra es ujra

Meg mindig a nem jatszol ha tudod hogy menned kell opcio a legbiztonsagosabb. Nem mond hogy olyan gyakran hivogatnak el a geptol meglepetesszeruen.

2018. szept. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Botting-nak számít, és igen. Elsőnek E-mailben kapsz figyelmeztetést, hogy észlelték, jó lenne ha leállnál vele. (Ezt nem mindig kapod meg, szokása Spam mappába rakni.) , majd azonnal jön a perma felfüggesztés.
2018. szept. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha bot programot használsz és amiatt reportolnak (mert a csapattársaid sem retardáltak ám, elég feltűnő hogy pont ugyanoda mész ki és halsz meg, ugyan azokat a skilleket nyomod el pontosan ugyan ott stb), ott végleges bant szoktak osztogatni (2999-ig fel lesz függesztve a fiókod).


Ha tudod hogy menned kell, nem indítod el és kész. Úgy ülj le, hogy most van szabad 1 órád és abba 1 meccs belefér, pont.

2018. szept. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 2. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!