Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 háziállat kiegészítőben...

Sims 2 háziállat kiegészítőben benne van az alapjáték?

Figyelt kérdés
Csak a kiegészítő indul el az alapjáték nem,viszont a kiegészítőben is tudok családot készíteni,házat építeni akkor a kiegészítő tartalmazza az alapjátékot is?

2018. szept. 4. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Rajta is van a borítón, hogy szükséges hozzá az alapjáték.
2018. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mért tudok házat építeni? Mért tudtam családot készíteni? Nem értem :/
2018. szept. 4. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló csak a kérdést olvasta el, a kiegészítő információt nem.


Természetesen tartalmazza, minden elérhető a kiegészítóből ami az alap Sims 2-ben is megvan.

2018. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :$ szeretlek béby :$
2018. szept. 4. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha megvetted a kiegészítőt az alap játék mellé, akkor elég a kiegészítőt indítanod és ott lesz az alap is. De ha csak a kiegészítőt veszed meg az alap nélkül, akkor az el sem indulna...
2018. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én online szedtem le :'/ de csak a házi állat kiegészítőt tudtam normálisan crackelni az alap játékot nem...mind kettő fenn van az alapjáték valami féle hibád dob ki viszont a kiegészítő elindul
2018. szept. 4. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A kiegészítő telepítése után a kiegészítővel indul el a játék de ha az alapjáték nincs telepítve úgy a miegédzítő sem fog működni
2018. szept. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*kiegészítő
2018. szept. 5. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!