Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találom Aelát Skyrim-ben...

Hol találom Aelát Skyrim-ben házasság után? Több lenn

Figyelt kérdés

Tehát összeházasodtam vele, és azt választottam hogy az ő házában fogunk lakni, erre eltűnt. Kerestem mindenhol, Jorrvaskban a szálláshelyeken, egész Fehérvágtában, de a minitérképen sincs olyan, hogy Aela háza... Ja és egyik házban sem volt, amit megvettem... Hova tűnhetett?

A Skyrim Special Edition van meg...



2018. szept. 7. 04:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
She lives in the private quarters of Jorrvaskr. Her room faces Skjor's, on one of the openings in the hallway.
2018. szept. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát nincs ott, alaposan átnéztem az egész házat, idővárást is csináltam játékon belül, de nincs ott. Mondjuk találtam egy szobát, ahol nem írja a tárgyakra hogy "Lopás", tehát az lenne az ő "háza"?
2018. szept. 7. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Írd be a konzolba, hogy "prid 0001A697" idézőjelek nélkül. Aztán írd be, hogy "moveto player", és elvileg ott lesz melletted. Ha mégsem, írj, és jön a B terv. :D
2018. szept. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi! Tényleg mellettem termett, és én elküldtem aztán Fehérvágtába a házamba. Mikor odamentem, nem volt ott, de játékon belül vártam kb 1 napot és ott volt. Adott pénzt is kaját is ugyhogy minden happy most :D

Lesznek még ilyen hibák/bugok a játékban? Vagy nem is hiba volt, csak én csináltam vmit rosszul?

Valamint egy másfajta kérdés: Lehet több feleségem? Pl: Fehérvágtában Aela, Sodrásd-ban Mjoll?

2018. szept. 7. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem. :D Hát nem tudom, mivel én a régi Skyrim-ot játszom, ahol eleinte majd belefulladtam a bugokba. Mostanra nagyjából sikerült zéróra redukálni a ctd-ket, és minimálisra a bugokat(némelyiket moddal, patchel, némelyiket meg játékonként konzolos parancsokkal), de a Special Edition-ről nem tudok sokat. Egyébként azt vakon ki merem jelenteni, hogy biztos van rá mod,mivel a 18+-os modok és a hárem jellegű multi marriage modok hamarabb megjelennek, mint a nyelvi csomagok! :'D XD
2018. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2018. szept. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
és ezek a 18+-os modok hogy működnek? Meztelenek lesznek a női karakterek a játékban aszt annyi? Vagy lehet szexelni stb????
2018. szept. 8. 02:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet választasz. :D Az utóbbira is van lehetőség. :D
2018. szept. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mert láttam torrent oldalakon olyan modokat, amit külön kellett lehúzni, és voltak 15 gigásak. Tehát az egy teljesen új játékot ad, mindenféle lehetőséggel gondolom :D
2018. szept. 8. 18:20
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Torrenten nincsenek modok. Azok DLC(Downloadable Content, azaz letölthető tartalom)-k. A modokat olyan emberek készítik, akik hozzá akarnak adni valami jobb esetben értelmes dolgot a játékhoz. Én is csináltam már párat. Például ezt a lányt: [link]

Semmi extra, csak egy követő, akivel lehet házasodni. :P :D


A DLC-k azonban hivatalosak. A játékot eredetileg készítő cég készíti, amit vagy a játékkal együtt, vagy külön eladnak. A Skyrimhoz 3 DLC van. A Dawnguard, ami egy vámpír/vámpírvadászos kiegészítő, a Dragonborn, ami egy sárkányszülöttes, és a Hearthfire, ami a gyerekek örökbefogadását teszi lehetővé, illetve ad még pár funkciót a házakhoz.


Egyébként ha már leírtam, remélem értékeled a képemet! :P :D

2018. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!