Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban miért van minden...

Lol-ban miért van minden meccs után szinte kötelezően "ez" spammelése?

Figyelt kérdés
Az ilyeneket, miért nem fojtották meg még a kiságyukban anno? Ennél gyomorforgatóbbat nem is lehetne írni, főleg egy 40-50 perces meccs után.

2018. szept. 7. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Senki sem tudja hogy mi a szarról beszélsz.
2018. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a játékosok nagy része egy darab szarral egyenlő emberileg??
2018. szept. 7. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit vársz egy alapvetően az egyik legrosszabb közösségéről híres játéktól?


Ne félj, a fizetős játékoknál kevesebb van, mert ott már meg kell venni, arra meg a 10 éves vérpistikének nincs pénze se bankkártyája.


Ott a tiltás gomb, lemute-olod őket és éled világodat. Ha ezen kapod fel a vizet, ők csak örülnek, mert elérték a céljukat, te rosszul érzed magad miatta. Tojd le.

2018. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon nehéz. Tegnap is megnyertünk egy meccset,, aztán a 3/11-es ember, aki nem csinált semmit a meccsen “izi”-t spammelt. Nem tudom mi jó ebben. Muteolni nem akarom, mivel nem egy jó ismerőst találtam lol-on.
2018. szept. 8. 07:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig ez volt sajna. Sot szerintem regebben meg toxicabb volt a kozosseg.
2018. szept. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár külföldi fórumon már le lett írva. Az ilyen jelenség is belefér a toxic viselkedésbe, ami ellen meg Dél-Korea miatt soha a büdös életben nem fog fellépni a Riot egyik szerveren se. Bármelyik szerveren szigorúbban büntetnék, akkor az adott szerver játékosai (jogosan) egyből háborognának, hogy Dél-Korea ellen miért nem lépnek fel (a legtoxikusabb szerver az összes közül). Lehet reménykedni benne, hogy majd fellépnének, de hidd el, ezerszer rosszabbul járnál. Overwatchból kiindulva felkészülhetnél arra, hogy a szervereket szétnukeolnák a koreiak és esélytelen lenne játszanod (Blizz jó pár ezer koreait kibannolt már, minden alkalom után a többi szerver jó pár óriág játszhatatlan lett, mivel bosszúból szétnukeolták a koreaiak és ilyen 1800-2000es pingeket produkált a játék. Nuke nem teljes laggot jelent, különbség közte, hogy csak akkor laggolsz ilyenkor, hogyha a nukeoltató közelébe mész X távolságú körön belül, míg laggereknél mindenhol laggzol).
2018. szept. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
AZÉRT mert IZI PIZI :D
2018. okt. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Az ilyen embereket verik a szüleik otthon azthiszem.

Szerintem a vonat elé kellene lökni az ilyet, nem sokat veszítene a világ.

2018. okt. 9. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!