Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Europa Universalis 4 alapszint...

Europa Universalis 4 alapszintű módolásához ért valaki? A játékbeli terjeszkedést szeretném gyorsítani.

Figyelt kérdés

Meg szeretném csinálni hogy a játékban való terjeszkedés kicsit gyorsabb legyen, agresszívabb. Keresettem Google-ban de konkrét játék fájlokat nem láttam leírva.


Ehhez az alábbi dolgokat kellene átírni:

-Megyék elfoglalásához szükséges war score cost (-50%)

-Megyék elfoglalásakor kapott agressive expansion (megyénként -50%)

-Overextension(megyénként -50%)

-Coring cost (minden megyére -50%)

-országok vazallizálásához szükséges war score cost (-50%)

-Diplomatic annexation cost (-50%)


Az AE-nél tudom hogy egy opinion modifier, de ahogy kimatekoztam célszerűbb a megyék után kapott AE-t csökkenteni mint azt hogy gyorsabban tűnjön el az eddig megszerzett AE.


Nem azt szeretném hogy megcsinálja itt valaki csak adjon már tippet hogy melyik fájlban/fájlokban találhatók hasonlókat vagy legalább arról hogy merre keressem.

Tudom a játék fájljaiban lehet másképp működnek ezek a mechanikák és lehet nem tudom csak úgy globálisan elfelezni, de arra már rájövök majd hogy hogy oldjam meg. Csak tényleg azt nem tudom merre keressem.


Köszi a segítséget!



2018. szept. 10. 07:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!