Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nemreg elorendeltem a fifa...

Szim44 kérdése:

Nemreg elorendeltem a fifa 19et xbox one ra viszont nem vonta le a kartyamrol miert?

Figyelt kérdés
2napja megrendeltem jott az email h igen megrendeltem a fiokomba is irja hogy elorendeve de kartyamrol nem vonja le azt a 18900forintot..ez normalis? Mindenki mondja h rogton lekene vonni en azt gyanitom h majd akor talan akor vonja le ha 28an kijon a jatek.mert a jatek maga letoltott emailt is kaptam microsoftol h megrendeltem stb menyibe kerult stb stb.most akkor ez mi segitsegek kerlek

2018. szept. 13. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Előrendelésnél a játék megjelenéséig nem vonja le a pénz összeget. Legalábbis EA játéknál 100%, hogy nem.
2018. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért nem vonja le, mert lehet hogy nem 18900Ft lesz, hanem 20e és akkor 20e von le, de lehet hogy csak 15e és akkor meg vissza kéne utalni.

Amíg nincs kint, addig nem vonja le, hiába fixált az ára.

2018. szept. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 10 nappal a megjelenés előtt vonja majd csak le. Mert technikailag akár évekkel megjelenés előtt is előrendelhetsz valamit, de ha mégse jelenik meg akkor vissza kellene utalgatni. 10 nappal a megjelenés előtt már fel kellett töltenie a fejlesztőknek a Microsoft szerverekre végső ellenőrzésre így elég valószínű hogy megjelenik.
2018. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

EA Jatekot nem rendeltem meg elo soha, de mast pl blizzard mar igen.

Azoknal mindig levontak elore a penzt.


De ha kaptal emailt akkor minden oke. Majd levonjak.

De az emailbe nem irtak errol semmit amugy?


De nem lehet, hogy a bankodnal van vmi gebasz? Nalam mar volt olyan, hogy boltba vasaroltam es volt vagy 3 nap mire levontak a szamlarol a penzt.

Maskor meg egybol levonjak vagy zaroljak azt az osszeget.

2018. szept. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Xbox Oneról van szó, ott minden fizetés a Microsoft rendszerén keresztül történik és onnan kapják meg azok akiknek a termékét megvetted. Teljesen mindegy, hogy melyik kiadótól veszel akármit, az MS szabályok szerint fizetsz.
2018. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehat most akkor lekelet volna vonnia vagy sem? Jovohet oentek jon ki aztan meg mondog semmi
2018. szept. 18. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj biztos le fogják vonni előbb utóbb. Csak legyen pénz a kártyádon, mert ha nem teljesül a fizetés akkor letilthatják és addig mást sem tudsz venni amíg személyesen el nem tudod intézni a supporttal.
2018. szept. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nah most vonta le viszint nemertem miert kestek ennyit koszonom a sok megerositest kicsit bepanikoltam h omg most nemfizetem ki letiltja a kartyam vagymi
2018. szept. 19. 23:30
 9/9 anonim ***** válasza:
A kártyaadatokat ellenőrzi a gép vásárláskor, végig se menne anélkül. Azon kívül csak arra kell figyelni, hogy legyen rajta pénz és biztos nem tiltják le.
2018. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!