Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet még valahol Sims 3...

Lehet még valahol Sims 3 játékokat venni?

Figyelt kérdés

Valaha a kislányom nagyon szerette a Sims 2 eseket, meg is vettünk, vagy megszereztük minden részét, de a harmadik verziójára már nem mindet. Idő közben ő már egyetemista lett, őt már nem nagyon érdekli, de én meg közben vén fejjel megszerettem és csökkentett áron szívesen vennék pár részt a hármasból, a négyes verzióba már nem akarok belekezdeni, túl sokba kerül.

Árulják még valahol?



#olcsó #Sims #legális #kifutójáték
2018. szept. 14. 06:43
1 2
 1/14 anonim válasza:

Media Marktba Tescoba Euronicsban érdemes körülnézni.

Illetve G2A-n is tudsz vasarolni. Ott viszont a penzt utalni kell es kuldenek egy kulcsot steam-re. Es tied a játék.

Teljesen biztonsagos. Ha gondolod segithetek.

2018. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Originen - a játék kiadójának online áruháza - sokkal nagyobb az esély hogy időszakosan vagy ünnepek körül féláron adják a játékokat, míg a boltokban nem fogják. A mostani kiadások már eleve nem tudnak anélkül futni hogy ne lenne kötelező Originre beregisztrálni, és ott aktiválni a játékot, úgyhogy ez nem megkerülhető része a használatnak.
2018. szept. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Originen is megvásárolható. Bár ott drága, de az előző válaszoló említette a g2a-t, én 600ft-ért vettem origin-es TS3-at. Apró pénz hozzá képest. Csak le kell töltened az origin-t és beaktiválnod a kódot és már a könyvtárban is van a játék. A kiegészítők is ilyen 500-2000ft-ig vannak fent ami origin illetve steam árakhoz képest jó ár. Persze ez csak az én véleményem. Az, hogy boltokban kapható-e még azt nem tudom. Annó Sims 2-t kerestem, de sehol nem találtam és sehol nem is lehet megvenni kulccsal pedig örülnék ha lenne mondjuk Origin-en és win10-nek nem lenne vele baja. Remélem segíthettem. Itt egy link: [link]

(u.i. azt mindenképp meg kell nézni, hogy Mo-n beaktiválható-e. "Can be activated in Hungary", ha esetleg nem ezt írja akkor sajnos másikat kell keresned. Ha nincs akkor marad a Steam vagy Origin) Sok Sikert!

2018. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat és azt is megköszönném, ha segítenétek.

Tényleg vannak a G2A-n és jó áron, csak semmit nem tudok erről a vásárlási módról.

Miképpen történik a vásárlás maga, gondolom rá kell bökni a játékra, és kitölteni valami megrendelést, de aztán hogyan lehet utalni?

Ami megvan, a ts3, a showtime, az állatok, meg a családok, vagy mi, de ezeket Németországban vettem, bár itthon is fel lehetett telepíteni, mert a kinti laptopomat leformáztam és eladtam még kint.

Van esetleg verziószám, vagy más korlátozás?

2018. szept. 14. 15:22
 5/14 anonim ***** válasza:

A 2012 utáni Sims kiadások már Origin-függőek. Online kell aktiválni őket, és ezek egyszer felhasználható kódok. Utána már az online profilhoz kötődik a játék ami bejelentkezés után korlátlanul ingyen újratelepíthető.


Ha 2012 előtti dobozos verziód van, valószínűleg nem kompatibilis a mostani verziókkal, de talán aktiválható a kódja a neten is. Ha most veszel dobozos kiadást a boltban, az már online profilban aktiválható. Ha digitális kulcsot veszel, akkor egy aktiválókódot kapsz e-mailben (előre kell kifizetni online, például paypal-en keresztül), amit Originen lehet aktiválni.


A G2A egyik negatívuma hogy lopott kódokat is lehet venni, így vagy fizetsz az oldal felé egy védelmi összeget ami által probléma esetén visszakapod a pénzed, vagy megspórolod ezt az összeget, de ha véletlenül bevonják a kulcsot akkor a játékot eltávolítják a fiókodról és a pénzed sem kapod vissza. Így ez az oldal nem 100%-ig biztonságos.

2018. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen. (nyomtam a zöldeket)
2018. szept. 14. 15:34
 7/14 anonim válasza:

3 euró a védelmmi pénz.

Olyan eladótól kell venni akinek az értekelése 99-100% megbizható.

Egyébként ki lehet választani hogy mastercarddal vagy paypallal fizethetsz. Meg még egy csomo mindennnel.

Megadod a kártya adatait amit eppen kér.

At fog irányitani egy màsik oldalra ahol leellenorzik hogy robot vagy e. Csak ki kell pipálni egy kockát. Ekkor vársz pàr másodpercet mig megjelenik magától a kód.

Ezt beírod Originbe. És kész. Ha esetleg nem jelenne meg a kód akkor töltsd újra az oldalt F5 gombbal vagy jobb klikk es ujratoltes.

Én mar 1 ève ott veszek játékokat es semmi problémám nem volt idáig.

2018. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

G2A


Az kiderült, hogy egy licitálás folyik a szoftverekre.


Van egy visszatérítés is G2A coinra, de az nem tudom mire jó, pénzt ér? 10%


Aztán kell fiókot létrehozni és a visszatérítéshez szükséges a telefonszám, de ennek nincs valami hátulütője? Mondjuk pár értesítést még esetleg elviselek, de nem szeretném, hogy állandóan üzeneteket küldjenek.


A shield bekapcsolásakor több szempont is megadandó, ha mindegyiket bekapcsolom, akkor az többe kerül, mintha csak egyet, mert így logikus, nem? Illetve van egyszeri mód, meg valami olyan (most nincs előttem) ami olyan többszörinek tűnik, aközött van különbség?


Aztán mikor történik a vásárlás?


Rányomok a paypalra, illetve arra, hogy megveszem, akkor csak


ajánlatot teszek, vagy már meg is vettem a terméket?


Mikor dől el?

2018. szept. 15. 10:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Olyankor már egyből megveszed. Elfogadod az utalást a paypal egyenlegről leveszi az összeget majd e-mailben megkapod az értesítőt, hogy megvásároltad meg persze a tranzakció, számla stb. Azután jelenik meg az oldal ahol megkapod a kódot. Én speciel védelem nélkül is vásároltam már ott és nem volt lincence problémám. Eddig egy játékomat se vonták vissza. De persze itt is van hátulütője ezt sajnos nem lehet kiszámítani. A kódot pedig úgy tudod beaktiválni, hogy megnyitod az origin-t majd a felső sorban rányomsz az origin* fülre és ott van egy olyan lehetőség, hogy "Redeem Product Code". Bemásolod a kódot és tovább lépsz. Aztán a játék a könyvtáradban lesz ahonnan le kell töltened.
2018. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy nyilván ez egy setupos forma, vagyis kiírhatom lemezre, mert jobban szeretem az ilyesmit, vagy ha valahogy befuccsol az oprendszerem, nemegyszer volt már format c, akkor mindig letölthetem az originről?
2018. szept. 15. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!