Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiam születésnapjára megvenném...

Fiam születésnapjára megvenném a Shadow of the Tomb Raider játékot számítógépre, lesz valaha DVD formájában is?

Figyelt kérdés

Egy éve van erőforrásigényes játékokra alkalmas gépe a fiamnak, amire vett már 2-3 drágább játékot. A gond az, hogy most ezt a játékot csak letölthető formában lehet megvenni Streamen, csak így találtam, ami nem jöhet szóba, mert az internetkapcsolatunk alkalmatlan rá, hogy 40gb-t letöltsünk, ez teljesen irreális 20 mbps-sel.

És nem, nem akarunk más előfizetést, mert nem szoktunk letölteni általában, csak netezni, és a jövőben is inkább DVD-n vennénk játékot. A fiamnak megmondtam, hogy tőlünk születésnapra, karácsonyra kap játékot, a többit saját zsebből fizeti és nem vagyok hajlandó az interneten változtatni, mert nekem és a feleségemnek ez így jó.

Nem lehet DVD-n megvenni sehol Magyarországon? Ha nem vagy ha csak külföldről lehet rendelni, akkor passzoljuk.

Üdv, egy apuka



2018. szept. 17. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
50 óra? Mi a fenéről beszéltek? Most töltöttem le ugyanilyen sebességgel 45 gigás játékot 10 óra alatt...
2018. szept. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Ráadásul az is bőven több, mint kéne.
2018. szept. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

*steam


Ne nevettess, anno 10 megàs nettel szedtem le a GTA 5-t... igaz 2 napba telt de ez van. Nem kell azt a gépet folyamatosan használni, elindítod a letöltést és kész.

2018. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
49%

Nincs esetleg ismerős erősebb nettel?

Mikor páromnak anno lassú nete volt letöltötte nálunk a játékot, átmásolta pendrive-ra, hazavitte és rátette a gépére.

2018. szept. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy aki szerint ez lassú, sajnos már nem találom a posztokat de anno funnyjunkon posztolgatta egy srác hogy olyan tetű lassú betárcsázós nete van valahol USA mucsaröcsöge legszélén hegytetőn hogy egy HÉT volt mire folyamatos töltés mellett leszedett egy játékot xbox-ra.
2018. szept. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Megemelem a tetet.

Apuka szerint nem eri meg letolteni a jatekot mert ~50 ora.

A regi torrentes korszakomban atlagban 23 kb/s sebesseggel, 32 napot vartam mire letoltott egy regi, nem tul nepszeru jatekot, mert alig volt ki seed-elje.


Tovabba sem ertem ezt a makacssagot:

nem vagyok hajlandó az interneten változtatni, mert nekem és a feleségemnek ez így jó -es a gyereknek velemenye nem szamit?

En a 300-as netrol siman ataltam az 500-ra, pedig a 300 se volt teljesen kihasznalva.

2018. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
70%

"Pedig az legalább 50 nem mondtam hülyeséget."


De, orbitális baromságot mondtál.


"Nekem anno a 12 GB-s FEAR 2-t, szedte 6 órán át."

És? Ez mindössze annyit jelent, hogy kemény 4,5 megabittel szedted. Semmi mást.



A hivatalos rendszerigényben 40 gb tárhely szerepel. Túlozzunk, és a járulékos dolgokkal együtt legyen 45.


20 megabit/8= 2,5 MB másodpercenként.


45000 MB/2,5 MB/s=18000 s

18000 s/3600 s = 5 h.


5 kemény óra miatt picsog a "kedves" apuka. Nevetséges.

2018. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!