Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni az Assassin's...

Megéri megvenni az Assassin's Creed Odyssey-t?

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom eldonteni, hogy megvegyem e 18.000Ftért. Egy hónap max és úgy is fent lesz nCoreon, nem? Olyan kontentje meg nincs amiért érdemes lenne ennyit kiadni (mp).

2018. szept. 21. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Az AC Origins-t kb. 100 alatt crackelték meg, és most az új denuvo technikával több hónap is lehet. Hogy megéri-e? Az teljesen egyéni döntés. Ha tetszik az, amit látsz az előzetesekből, és egyéb videókból, akkor igen, megéri. Én személy szerint nem adnék pénzt érte, mivel sok újdonság nem lesz benne, mint az Origins-ben, és azt már kijátszottam. Inkább Forza Horizon 4-et veszem meg :D
2018. szept. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tetszett az Origins, akkor ez is fog.
2018. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

A legutolsó AC amivel játszottam az a Black Flag volt. Én már ott untam a sorozatot. Gondolkoztam rajta, hogy az Originst vagy az Odysseyt vegyem e meg.. az Odyssey mellett döntöttem, mert jobban bejön a görög légkör, mint az egyiptomi.. nekem eddig csupa pozitívum a játék, nekem személy szerint nem hiányzik az alkarpenge, mint a nagy rajongóknak.. legjobban a Witcher 3hot tudnám hasonlítani a játékot, persze nincs azon a szinten de egy AC-hoz képest azért kitesz magáért a játék. Sokan sírnak a mikrotranzakciók miatt.. hát az a büdös nagy helyzet, hogy nem kötelező használni + egy kis idő befektetéssel gyorsan sok nyersanyaghoz lehet jutni. Példa: ha fa kell akkor nem kell rohangálnod a szigeteken fát keresve, hajóra pattansz, szétb.szol pár kalózhajót és máris megvan a kellő fa mennyiség! Én csak ajánlani tudom a játékot, engem hamar magába szippantott. Bőven van benne felfedezni való. Aki azt mondja, hogy nincs, az hazudik vagy nem merült bele eléggé a játékba :D az, hogy neked megéri e 18 ezert költened egy játékra.. te tudod.. én 30at költöttem rá. Nekem megérte. Ha anyagilag nem állsz úgy akkor vagy várd meg, hogy leakciózzák (bár ez soká lesz) vagy majd torrentezd le és próbáld ki.

Vannak a játékban bugok meg hülye megoldások, amiket sokan felnagyítanak pedig nem olyan nagy dolgokról van szó, majdnem minden játékban vannak hibák, simán ellehet nézni a játéknak..


Kiegészíteném még annyival, hogy sokan rinyálnak amiatt, hogy ez nem AC, nem korhú a játék, nem voltak női harcosok a spártaiak között stb.. nos az a helyzet, hogy az ilyen emberek nem is játszottak a játékkal vagy a történetben nem jutottak el odáig, hogy rájöjjenek mi a helyzet :) de no spoiler..

2018. okt. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából már 50 órát bele is nyomtam, Season Passal együtt vettem meg, eszméletlenül beszippantott. :D
2018. okt. 13. 18:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez a beszéd :D én sajnos munka mellett nem nagyon tudom nyomni, még csak most van benne 18 órám.. de kb sehol se tartok, mert mindig bolyongok valamerre, most is pl vissza mentem az előző területre, mert mèg mindig vannak küldetések, amiket nem csináltam meg :D
2018. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!