Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 1 fps probléma (?...

Battlefield 1 fps probléma (? ) (lényeg lent)

Figyelt kérdés

1070 ti

16 gb ram

i5 6500


Ha elkezdek játszani a játék aránylag jól fut bár itt is előfordulnak fps droppok

kb 10-20 perc játék után elkezd szaggatni néha élvezhetetlenül a játék

Néha annyira elkezd szaggatni hogy az fps 2-4 re esik vissza akár 20 másodpercig folyamatosan

Próbáltam a játékot a legalacsonyabb felbontáson is de semmi változás


Valami ötlet mi lehet ez?


2018. szept. 22. 16:28
 1/4 xavarek válasza:
Szia! Nézd meg, hogy nem e melegszik-e fel valami, (proci/videókártya..stb )rendesen szellőzik a ház? a táp bírja? ( remélem nem ilyen 500wattos valami )/ Driverek a legfrissebbek? win 10 64bit?
2018. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Win 7 64 bit

Nem melegszik túl semmi

Viszont eszembe jutott hogy a proci legalább 3 éve nem volt újra pasztázva

Nem a legújabb a driver várni szoktam egy kicsit mikor kijön az új nehogy elcsesszen valamit

Viszont mikor a legújabb volt fenn akkor sem volt jobb

És egy újratelepítés sem ártana

2018. szept. 25. 20:54
 3/4 xavarek válasza:
Megoldódott? Illetve jut eszembe engem pl ledobott tálcára sokszor, wot/csgo..stb vagy sima fekete lett a képernyő illetve kisebb akadásaim voltak mivel ssd-n volt a rendszer és sima hdd-n a játék, amióta ugyanazon az ssd-n van azóta megszünt ez a probléma.
2018. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,sajnos nem...

Ha van valakinek ötlete nyugodtan írjon

Nincs ssd a gépbe :/

2018. szept. 27. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!