Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Microsoft Store-ba le...

Praták Dávid kérdése:

A Microsoft Store-ba le akarom tölteni a Forza Horizon 4 demót de azt írja ki átmeneti probléma lépett fel, de már több hete ezt írja mit lehet vele csinálni, vagy nektek is ilyen?

Figyelt kérdés

Mármint rányomok a "beszerzés" ikonra majd feldobja a hogy írjam be a jelszót be is írom elfogadja majd azt irja ki hogy a telefonszámomra küldjön egy SMS kódot és azt írja ki "Átmeneti probléma lépett fel próbáljam később újra" na és ezt írja ki hetek óta.

Most tényleg van valami probléma vagy csak valamim rossz?

U.I:más játékokat is próbáltam már letölteni de ugyanez.



2018. szept. 22. 19:27
 1/3 anonim válasza:
a windows phone az egy fos telefon. ideje lenne atallnod most mar androidra.
2018. szept. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez PC tesó. Nem telefon.
2018. szept. 23. 18:04
 3/3 anonim válasza:
Ertem. felreertettem a kerdest. ezt a jatekot caak onnan lehet leszedni? mert ha nem akkor probald mashonnan is letolteni. nem tudom am mi lehet a baj de en a windows operacios rendszereknel mar semmin sem lepodok meg.
2018. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!