Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Microsoft flight simulator...

Microsoft flight simulator x-ben kötelező mindenféle adatot (repülési terv, stb) -t beállítani, vagy lehet egyszerűen csak felszállni és menni?

Figyelt kérdés
nemrég vettem meg a játék steam-es verzióját és minden videóban azt látom, hogy órákat készülnek egy repülésre ez kötelező nem lehet csak repkedni?

2018. aug. 20. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért ne feledd hogy valódi pilóták is használják a programot gyakorlásra vagy csak hobbiból, így ők olyan szintű "roleplay"-élményt kreálnak ami felér egy valódi pilóta munkájával.


Ha belegondolsz, maga a repülési fázis szinte a legkevesebb része a játéknak, hiszen jó esetben az elért utazási magasság után a leszállási előkészületig a robotpilóta vezet, te csak ülsz. Ha pedig nem, akkor valamiféle repülési terv mégis van, hiszen meghatározod az útvonalat, robotpilóta nélkül pedig tartod a sebességet-magasságot-irányt. Nekem már nem rémlik hogy ezek hogy voltak, sok éve játszottam és akkor is szinte csak a single player küldetéseket, ahol elvileg minden instrukciót megad a játék.

2018. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!