Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új Pokemon Let's Go játékról?

Figyelt kérdés
Érdekel titeket? Tetszik? Megveszitek? Egyéb vélemény?

#játék #Pokémon #Pikachu #pokemon let's go
2018. szept. 23. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a Pokemon Go-val szemben halálra van ítélve.
2018. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
De mér lenne a Pokemon GO-val szembe, mikor eleve össze lehet kapcsolni a két játékot? A Let's Go egy "sima" handheld pokemon játék amit otthon ülve is simán játszhatsz, ellenben a GO-val aminél te magad keresed a pokemonokat a valós világba. Ráadásul össze is lehet kapcsolni a játékokat, hogy pl a GO-ban megszerzett pokemont át lehet küldeni a Let's Go-ba.
2018. szept. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont a Pokemon Go lesz halálra ítélve a Let's Go mellett. Mi a gond? Míg PoGoban kész kínszenvedés sokszor Pokemont fogni, hogyha nem egy városban élsz, addig Let's Goban csak odamész a játékban és megfogod. Ráadásul Let's Goban elkaphatóak lesznek az első generációs legendás Pokemonok. Így vagy az lesz, hogy egyoldalú lesz a játék (PoGoból küldhetsz át Pokemonokat a Let's Goba, de utóbbiból nem küldhetsz át PoGoba) tradelése, vagy pedig mindenki már a Let's Goba fog inkább pokemonokra vadászni.
2018. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Okosteloja mindenkinek van ellenben Nintendo nem fog az emberek nagy része venni csak hogy ezzel játsszon.
2018. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4: Ez még fénykorábban jó érv lett volna, de ma már többségében Pokemon rajongók játszanak csak a PoGoval, azok többsége meg hidd el, képes lesz ezért a játékért Switchet venni.
2018. szept. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Okosteloja mindenkinek van ellenben Nintendo nem fog az emberek nagy része venni csak hogy ezzel játsszon."


Érdekes elgondolás, bár szerintem te Magyarországból indulsz ki. Nyugaton nem akkora nagy gond megvenni egy konzolt és gondolom Nintendót sem rázza meg, hogy a magyarok nem vették meg a játékukat. Én mondjuk megvettem a limitált pokemon let's go switch-t, mert már régóta szemezek vele és most ez egy szuper alkalom rá.


A játék maga szerintem sokkal jobb, mint a PoGo. Ha esik, ha szakad, PoGo-ban ki kell menned, ha játszani akarsz. A switch meg lényegében ugyanaz a játék, de a kanapéd kényelméből.


Legjobban az érdekelne, hogy hogyan fog működni az account összekapcsolása. Ha let's go-bol áttehetnél pokemonokat PoGo-ba, akkor mindenki egy zsáknyi legendás pokemonnal rohangálna a városban, és a nem switch birtokosok el lennének taposva.

2018. szept. 24. 12:11
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: PoGoban amúgy se a legendás lények dominálnak. Visszafele is lehetne pokemonokat küldeni, akkor meg csak csökkene az elnyomás, így a vidéken élők nem lennének óriási lemaradásban (baromi nagy hátrányban van az, aki nem valamelyik nagyobb városban lakik).
2018. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%

@12:11


Nyugaton se Nintendo Switch-e van a legtöbb konzol tulajdonosnak, hanem ps4/xboxone

2018. szept. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Krisipoke ***** válasza:
100%

Nem fogja a Go és a Let's Go megölni egymást, teljesen más stílusú játékok. Eddig is vígan működött egymás mellett a Go és a főszériás Pokémon játékok.


A Let's Go monduk egy sokkal leegyszerűsítettebb verzió. És sajnos ez a véleményem, hogy egy túlontúl egyszerű, illetve a gyökerekhez túlzottan ragaszkodó játék. Nagyon szeretem a Pokémon játékokat, de ez gyakorlatilag úgy néz ki, hogy szinte semmiben nem nyújt többet, mint a Red/Blue anno, csak szebben néz ki, van benne pár újdonság, ugyanakkor több dolgot kivettek. Anno a FireRed/LeafGreen az eddigiek alapján sokkal többet nyújtott, mint Kanto-ban játszódó kaland.

2018. okt. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Krisi: Igen, csak éppenséggel eddig a PoGo és a főszériás Pokemon játék nem volt semmilyen kapcsolatban. Ez viszont lesz, nem is kicsit. Ahogy írtam, ha visszafele is lesz trade (Let's Goból is lehet pokemont küldeni a PoGo accodra), akkor lényegében az lesz mindenki inkább a Let's Goban fogja elkapdosni a pokekat.

Meg ezt a Nintendo is megmondta nem a legújabb Pokemon játéknak szánják a Let's Go-t, hanem csak remakeként tekintenek rá.

2018. okt. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!