Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek még ki lehet...

Szerintetek még ki lehet hozni valamit a Metin2 játékból? Érdemes lenne ismét neki ülni a fejlesztésnek?

Figyelt kérdés

Régebben volt már pár szerver, amik az én fejemből pattantak ki, illetve az én kezeim által lettek elkészítve. Ezek közé tartozik a Funny World Metin2, illetve az Azoris. Mindkettő botrányosan sikerült, akkoriban még nem volt meg a kellő hozzáértésem, mégis befutottak, és rengeteget profitáltak. Igaz Azoris megszűnt, viszont a másik mai napig fut egy másik fejlesztő csapattal.

Mostanság rengeteget agyaltam rajta, viszont úgy tapasztaltam, hogy itthon nem igazán éri meg szervert nyitni. Inkább külföldi viszonylatban gondolkodom. Igaz nemzetköziként sem lenne hülyeség szerintem. Általában amit elkészítek, az messze eltér a megszokott stílustól, mindig törekszem az egyediségre. Bár a fentebb említett munkáim sajnos nem voltak nagy durranások, azonban jóval magasabb szinten vagyok már azóta, sokkal komolyabb fejlesztéseket vagyok képes véghez vinni. Vagy inkább próbálkozzak meg egy másik játékkal? Mi a véleményetek?



2018. szept. 25. 15:47
 1/1 anonim válasza:
Sokan azért hagyták abba mert monoton az egész és semelyik szerveren nem volt semmilyen újdonság illetve egyediség. Ha elég munkát belefektetsz tudsz többet is kihozni a játékból sok egyediséget és újdonságot belevinni szerintem megérné. Szívesen megnéznék egy ilyen metin szervert. Ha úgy döntesz belekezdesz előre is sok sikert hozzá remélem összejön neked és valaki kitudja maxolni a játékot.
2018. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!