Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-ban szeretnék megtanulni...

LOL-ban szeretnék megtanulni jól jg-zni, általános tippek/trükkök hozzá?

Figyelt kérdés

Szeretném megjegyezni előre, hogy a játékban nem vagyok kezdő, csak a jg-ben, ott viszont nagyon. Draft módban próbálgattam párat (eddig csak Evelynnt), az első játék nagyon bejött (jók voltak a charmok), a többi viszont nagyon sz.r. Állandóan az enemy jg-be botlottam az én campjeimnél és megölt, vagy nem tudtam jól gankelni és ott haltam meg, kb majdnem semmi farmmal és killek nélkül meg nem értem semmit az egész játék alatt.

Az érdekelne legfőképp, hogy a játék korai szakaszában mit hogy kéne csinálnom. Tudom videók is vannak, de ha egy tapasztalt játékos elmagyarázná az sokkal jobb lenne. Pl hogy mikor kell red/mikor blue buffnál kezdeni, mikor érdemes topon gankelni először, vagy inkább mikor bot lanen, mikor és hogyan kellene elkezdeni sarit/baront. És mit csináljak, ha az enemy Lee/Master/Udyr stb az én jg-mbe van, lv6 előtt pedig Evelynnel(most csak őt hozom fel mert egyenlőre csak vele játszom) biztos semmi esélyem 1v1-be ellene. Pingeljek amíg jön valaki segíteni, vagy ésszerúbb hagyni, hogy elvigye a farmokat?

Az biztos, hogy nehéz szerep, főleg mert a játékok 90%-ban a jg-t hibáztatják, ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy kellene. Ezt én is megkaptam (noob jg, rep jg, jg diff stb), de igazából nem is érdekel, azóta muteltam mindenkit, és ettől függetlenül is meg akarok tanulni jg-t játszani. :D Szóval várok minden hasznos választ.



2018. szept. 26. 03:18
 1/1 anonim válasza:
Látom még nem kaptál választ. Én sem vagyok még egy hű de jó jg-s, de sok tapasztalatot szereztem már. Én amióta jg pozícióban játszom a WW-t viszem, mert a q-ja healel, és manát is tölt, nem beszélve arról hogy egy könnyebb jg karakter. Ha manás a karaktered akkor kezdj a blue-nál, ha nem akkor mehet a red is kezdésnek. Az én sorrendem példaként: Blue- béka- farkasok utána red-raptorok és a végén a kis kő bunyerákok 😀 Az hogy melyik lanen érdemés gankelned azt mindig az adott helyzet dönti el: Elsősorban az is, hogy te hányas fejlődési szinten vagy, mennyi a healed/manád. (Ha nagyon rossz akkor érdemes visszamenned a bázisra mielőtt gankelsz hogy ne halj bele) Másrészt pedig ott gankelj először ahol a csapatodat pusholja az enemy. Ha nem is lesz kill a gankedből, legalább segítsd annyira levinni az enemy hp-ját hogy ki kelljen mennie a lane-ről. Ezzel a társad akit gankeltél időt és aranyat nyer, valamint lehetőség szerint tudsz neki segíteni a pushban is amíg az enemy visszatér a lane-re. Gank előtt szemmel kell tartanod azt is, merre jár az enemy jg mert ha úgy állsz akár azelőtt leszedheted, mielőtt topra,vagy akárhova beérne. Összességében a jg sikeressége a farmolás helyes sorrendjén és gyorsaságán is múlik, így gyorsabban erősödik. Baronok/Drakekek előtt mindig szemrevételezd merre járnak az enemy-k így nem ér majd meglepetés, miközben éppen ölöd/ölitek valamelyiket. Remélem tudtam ennyi utàn is picit segíteni neked. Jó jàtékot, sok szerencsét! 🙂
2020. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!