Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A PS4 és PC között támogatott...

A PS4 és PC között támogatott a crossplay?

Figyelt kérdés

Utánanéztem de sok használhatót nem találtam. Egyik helyen azt írják az xbox és pc között már van crossplay de ps4el nincs. Másik helyen meg azt írják van mert szoftverileg nincs akadálya. Ha esetleg valaki személyes tapasztalattal rendelkezik ezzel kapcsolatban, kérem válaszoljon.

Köszönöm!



2018. szept. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően nincs. A felhasználók elégedetlensége viszont azonban a PS4 pont a napokban adta be a derekát, hogy a Fortnite Crossplay legyen Xboxal és Switchel is, gondolom a PC sem marad ki, bár ebben nem vagyok biztos.


Az Xbox sem crossplayes alapból, viszont jóval több játék támogatja, a legtöbb Microsoft cím benne van a listában (pl. Gears of War 4, Halo Wars 2, Forza Horizon 3-4, State of Decay, Sea of Thieves, Killer Instinct, meg még van pár)

2018. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

War thunder mukodik Pc-ps kozt, es ujabban xbox-al is.

Mas jatekok is vannak, de ponts lista sehol sincs fenn.

2018. szept. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem fő esetben a GTA5 érdekelne.
2018. szept. 28. 02:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem működik.
2018. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs


néha jó lenne

pl red dead redemption 2 box és ps4

hogy tudjak játszani boxos haverokkal is

de jó eséllyel nem lesz ilyen

2018. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat! Szomorú helyzet
2018. okt. 1. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!