Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Don't Starve Together nevű...

A Don't Starve Together nevű játékot Steamen kívül hol tudnám beszerezni? Valamilyen PC boltra gondoltam, ahol készpénzel tudok fizetni, de ahol néztem ott már nem árulták. Valakinek lenne ötlete hol vehetném így meg?

Figyelt kérdés

2018. szept. 27. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

A játék csak digitális formában jelent meg, boltban nem lesz polcon.

De ilyen a payday2, pubg, fortnite, minecraft stb, egyre inkább terjed el ez a forma. Ajándékként se ciki egy kódot adni.

2018. szept. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is egy probléma,hogy senkit sem tudok megkérni,hogy esetleg ajándékba küldje mivel a közvetlen környezetemben senki nem játszik vele
2018. szept. 28. 17:36
 3/4 anonim ***** válasza:
steamen lehet paypal opcióval is fizetni, de egyébként ha van bankkártyád, nem is kell dombor nyomottnak lennie, csak be kell állítani egy internetes vásárlási limitet, ami alapjáraton 0 Ft-ra van rakva. Nekem se dombor nyomott, mégis mindenhol tudom használni (sima OTP-s).
2018. szept. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Játszani meg amúgy sem kell vele (a megvásárláshoz nem szükséges), mert steamen megvásárolható.
2018. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!