Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Legend of Zelda vagy God of War?

Legend of Zelda vagy God of War?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik jobb játék?

2018. okt. 3. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van PS4-em, így értelemszerűen a játék is megvan. A God of War, grafikában, részletességben és történetben jobb. Olyan, mint egy műalkotás, egy nagyon jó "film". Látványosak a harcjelenetek meg minden. Viszont, maga a világ (környezet) kicsi, és nem is annyira változatos (szépen van kidolgozva meg minden!!).

Kicsit nagyobb lett a hype-ja a játéknak, mint amilyen valójában.


Switch-em nincsen... nekem...de a lakótársamnak igen. Így próbáltam a Zelda-t is. Sztoriban és grafikában alulmarad a GoW-val szemben, ez nem is kérdés, ez tény. Viszont! Többféle feladat van a játékban, változatosabb a világa, szerintem az irányíthatósága is jobb. Összességében SZÁMOMRA játékélmény szempontjából jobb a Zelda a GoW-nál, szerintem szórakoztatóbb, jobban leköt. Nem győztem lakótárstól többször kölcsön kérni a Switch-et. :D


Egy játéknál nem minden a jó/szép grafika. Egyébként szerintem a Zelda grafikája is elfogadhatóbb.

2018. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a Zelda játékok örök kedvenceim.
2018. okt. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Vitathatatlanul a God of War. Még egy olyan túlhypolt játékkal, mint a Zelda, nem találkoztam. Ha nem a Nintendo adta volna ki és nem Zelda címen, nemhogy év játéka díjakat nem kapott volna, hanem az év végére már azt is elfelejtették volna, hogy valaha volt.
2018. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért a God of War is jócskán túl van hypeolva.
2018. okt. 3. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
De annyira közel sincs, mint a Zelda és sokkal inkább felér az elvárásokhoz. Egy éven keresztül a vízcsapból is az folyt, hogy a The Breath of the Wild a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta, aztán csak egy átlagtól talán hajszállal jobb játék.
2018. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
#4 nem is kicsit
2018. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

"De annyira közel sincs, mint a Zelda és sokkal inkább felér az elvárásokhoz. Egy éven keresztül a vízcsapból is az folyt, hogy a The Breath of the Wild a legjobb dolog a szeletelt kenyér óta, aztán csak egy átlagtól talán hajszállal jobb játék."


Na ez pont nem igaz! Pont fordítva, a God of War folyt a csapból mindenhonnan. Természetesen nem kicsit volt megmarketingelve a Zelda is, igen ám de a Zelda az tipikusan Nintendo játék és nagyobb múltja van, mint a GoW-nak.


Egyedül grafikában és történetben jobb a Zeldanál, minden másban pedig gyengébb. A Zelda nem csak annyi, hogy csapkodod az ellenséget, hanem stratégia is kell hozzá, valamint nagyobb és változatosabb a világ amiben játszódik. A feladatok és sokrétűbbek. Játékélményben és játszhatóságban magasan ver a GoW-ot. Tudom, mert mindkettővel játszottam már.

Amúgy pedig nem egy kategória annyira a két játék.

2018. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Zelda
2018. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Krisipoke ***** válasza:
48%

Eléggé más jellegű játék mindkettő, így nehéz őket összehasonlítani.


Én mondjuk a God of War-okkal személyesen nem játszottam, de nyilván nem véletlenül szeretik ennyire, a Zelda sorozatnak viszont minden részét legalább egyszer végignyomtam, és egyértelműen az egyik legjobb játéksorozat valaha.

2018. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%
The Legend of Zelda breath of the wild, pályázik a valaha megjelenő legjobb videojáték címére, de a top 3 tuti benne van, a God of war is nagyszerű játék de eltörpűl a Zeldához képest, a Zelda grafikája meg direkt ilyen mesefilm szerű.
2019. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!