Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vajon vírusos-e az installer?

Vajon vírusos-e az installer?

Figyelt kérdés
AoE3 Wars of Liberity installert nem merem feltelepíteni, nem tudom vírusos-e... A Comodo Security nem talált kártevőt, nem tudom mit tegyek, hogy ellenőrizzem? Kell az a MOD, segítség!
2018. okt. 4. 11:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Feltöltöd a Google által üzemeltetett virustotal-ra, és láthatod, ha már ellenőrizték.


99%-ban kiszűri a vírust.

2018. okt. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Túl nagy a file (file>2GB). VirusTotal nem viszi... Valami más ötlet?
2018. okt. 4. 12:36
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha eredeti akkor tutti nem virusos.

Ha meg warez... Ne aggodj, csak azon a gepen nincs soha virus ami a raktarakban porosodik.

2018. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Erről a linkről szedtem le:

[link] (Eredeti Oldal)


(Szerintetek)Az-e, vagy nem?

2018. okt. 4. 17:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha kell az a mod akkor rakd fel es kesz.
2018. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Ugye te sem szeretnéd, hogy vírusos legyen a géped?

Ha te is biztos akarsz lenni, benne, hogy vírusmentes cuccot töltesz le, akkor kussolj!

Ha pedig egy gazdag **** vagy, akinek mindegy a vírus, mert az apja vesz neki másikat, akkor semmi keresnivalód ezen az oldalon!

2018. okt. 4. 18:00
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Balint, meg sem voltal szuletve mikor en javaban benne voltam a jatekok vilagaban. Az ilyen kerdesek/kommentek tipikusak a kamasz korosztalyodra...

Nem, senki sem akar virusos gepet. Meg en sem.

En biztosra virusmentes jatekokat toltok le. Eredetieket. Es a regebbi torrentes jatekaim sem voltak soha virusosak.

Az utolso mondatod meg vagy a tudatlansagodat tukrozi, vagy valami kontar szerelo lehuzott penzel virusra hivatkozva. Nem kell gazdagnak lenni ahhoz hogy lefuttas utolag egy virusirtot, vagy max ujrarakd a Windowst.

Az a virus ami a hardvert is elrontsa, az nem a hozzad hasonlokat celozza meg.


Szoval igen, regota leszedhetted volna a modot, csak itt krealod magadnak a problemakat.

2018. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Utolsó kommentálónak:

Kérlek hagyd abba az óvódásokhoz illő viselkedést/írogatást!

Próbálj meg ékezettel írni, hogy meg is érthessem a mondanivalódat (ha még nem próbáltad).

Egy barátom fiókjáról írok, tehát se nem hívnak Bálint-nak, s még véletlenül sem születtem 2005-ben.

A dedós írogatásokat hagyd máskorra és mond egy konkrét választ a kérdésemre, mert mindnyájan tudjuk, miért is vagyunk itt...

2018. okt. 4. 18:16
 9/16 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem vagy Balint...

Comodo nem talalt semmit, normalis mod csapat oldalarol szeded le a mod-ot. 99.99% hogy nem virusos, de te fested az ordogot a falra.

Ennel konkretabb valaszt csak a mod keszitoje/feltoltoje tud adni.

2018. okt. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok, örülök, hogy nem folytatódott a veszekedés.

Csak nagyon féltem a gépem, és nem tudom, mennyire bízhatok az ilyen oldalakban...


Nagyon szépen köszönöm!

Zöld pacsi.

2018. okt. 5. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!