Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Witcher 3-at hogyan tudom...

A Witcher 3-at hogyan tudom magyar nyelvűre állítani?

Figyelt kérdés

Először is: az első két játékkal ellentétben ezt már nem vettem meg Steamen, csak letorrenteztem. De nézzétek el nekem, most vettem új laptopot, szóval egy ideig nem szeretnék olyanra költeni, amire nem muszáj. :/


Ha elindítom a játékot, és megkeresem az option menünél a language-et, akkor ott csak annyit tudok beállítani, hogy legyen-e felirat vagy sem. De youtube videókon látom, hogy másoknak ott még van két csúszkájuk, ahol a nyelvet be tudják állítani. Nekem ez teljesen hiányzik.


Már egy ideje keresgetek a neten megoldás után, de eddig semmi nem segített. Először ezt találtam: "Ha a játékban vannak magyar nyelvi fájlok, de nem tudjátok megváltoztatni a játék nyelvezetét magyarra, akkor az alábbi RAR-t töltsétek le, majd a benne lévő The Witcher 3 mappát másoljátok a Dokumentumokba, a HUN.reg fájlra pedig DUPLA KLIKK, IGEN, OK."

Oké, letöltöttem, megcsináltam, amit kellett. Semmi. Akkor mondom talán le kellene szednem valahonnan a magyar nyelvi csomagot? Olyat nem találok sehol.

Akkor láttam, hogy futtassam a regeditiet, oké, megtaláltam, átállítottam, amit kellett. A languageText legyen magyar, mentés. Megint semmi.


Most akkor mi van? Nem ez az első eset, hogy valami váratlanul ér, mert alig értek ezekhez. Szóval kutatok a neten, ha kell, de annyira unom már, hogy órákig keresek megoldást valamire, hiába... Úgyhogy most inkább ide írtam, hátha valaki tudna segíteni. Kérlek! :(



2018. okt. 4. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Pont a 3. részt torrentezted le?? Ami a megjobban sikerült? Egy olyan játékot, ami tényleg megéri az árát??? Inkább spórolj és vedd meg. Egyrészt megkíméled magad ettől a sok hercegurcától, mert hát baromira nem értesz hozzá, másrészt tényleg megéri a pénzét.
2018. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

torrentnél nem lesz magyar, mert régiók vannak, eredetinél is pl ott a kelet európai régiós kulcs, ami tartalmaz magyar nyelvet, de a ruszki kulcsban már nincs bent.

Gondolom sikeresen leszedtél egy Amerikára kiadott verziót, ezért nincs választási lehetőséged, ott csak 1 nyelvi opciód van.

2018. okt. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2, köszönöm a választ!

#1, neked is, de azért örültem volna, ha a lekezelő hangnemet hanyagoltad volna. :/ Nem olyan hű, de régóta játszok csak, bár néhányat már végigvittem. És annyira azért értek a telepítéshez, hogyha nem is elsőre, de sikerüljön olyan verziót találnom, amit telepíteni tudok.

A Witcher első két részét még tavaly vettem meg egy Steames akció keretében, elég olcsón. Alapból azokra is azt mondtam korábban, amíg még javában olvastam a könyvsorozatot, hogy á, letorrentezem majd a játékokat. De aztán megláttam az akciót, és valahogy elkapott a hangulat, hogy ha csak ennyi, akkor bakker, mégiscsak megveszem, két játékért ez semmi. (Bár aztán a 2. résszel nem is tudtam játszani a régi gépemen, csak most toltam le, elég rövid idő alatt.) Tudom, hogy mindenki dicséri a Witcher 3-at, eleve azért bukkantam rá, és ezáltal a könyvsorozatra is. És elhiszem, hogy megéri megvenni, de hát na, szerintem sokan megértik, hogy pénztárcakímélőbb letorrentezni valamit, ezért inkább ebben gondolkodtam.

De hát ha ez a helyzet – az angolom meg még nem annyira jó, hogy úgy élvezni tudjam a játékot –, akkor inkább megveszem.

2018. okt. 5. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a torrenttel van a baj. Én is letorrenteztem és tökéletesen van magyar felirat.

Egyszerűen csak rosszat szedtél le vagy tényleg nagyon nem értesz hozzá.


Vagy ha esetleg szinkronra gondolsz mint ami az egyben is van akkor azt nem is fogsz találni a háromban mivel nincs hozzá.

2018. nov. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is steames akción vettem a Witcher játékokat, amiben benne van a 3.-rész is. De az egész trilógia került összesen valami 12 euróba. Ami tényleg nem sok mindhárom játékért. És igen, ez most off volt szóval bocsi...
2019. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van magyar nyelv a torrentes változatban!
2019. jún. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!