Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Odyssey...

Az Assassin's Creed Odyssey sokaknak mért nem assassin játék? És az AC Black Flag meg mitől az?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Nehéz megmagyarázni. Szerintem már túl tolták ezt az assassin storyt. Már az Origins-be is. Az egésznek volt egy tök hiteles felépített történelmi alapja, amit az Assassins Creed 1 mutat be. A keresztes hadjáratok korában valóságban is létező iszlám szekta, az assassin-ok. Erre az Origins-ben behozzák ezt az Egyiptomos baromságot, szerintem a sorozat megerőszakolása. (egyébként az Ac Origins ön magában nem egy rossz játék, de Assassins Creed játéknak nagyon elcseszett)
2018. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Nekem már a Black Flag sem volt igazán az. A történetben akadt 1-2 igazi AC-s pillanat, a jelen szálban lehetett kikaparni true AC dolgokat, de számomra a 3. rész végével meghalt a sorozat, és azóta AC néven árulnak játékmenetileg tök azonos produktumokat, amiknek már semmi köze nincs az eredeti anyaghoz.
2018. okt. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem az. Az Assassin's Creed az Assassinok és Keresztesek titkos, háttérben folyó harcát mutatta be. Az egésznek ez volt a lényege, hogy azért mész vissza úgymond az időben, mert nyomozol bizonyos dolgok után. Ilyenről meg már nagyon régóta szó sincs, még a Black Flag bőven belefért, ott azért volt kevés a témából, mert először a főszereplő nem is akart csatlakozni az Assassinokhoz.

Utána már viszont nagyon erőltetett lett, ugyanazt eljátszották, mint a Far Cry Primal esetében: új címként féltek kiadni, így kitalálták valamelyik eddig sikeresen fogyó játékukhoz csatolják, mert az már csak a neve miatt is el fogja adni.

2018. okt. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a Black Flag sem az, de nekem már a 3. rész sem jött át mint AC. Önmagukban jó játékok, de nem sok közük van az orgyilkos rendhez. Az első két rész (+ a Brotherhood és Revelations) még hozták a jó AC hangulatot (a 4 részből egy kerek történet áll össze). A többi részben már nagyon az újításokra mentek rá és nem az assassin-templomos ellentétre helyezték a hangsúlyt. Az igazi AC hangulatot számomra az első rész és a Revelations hozza. Persze az első rész pc-n elég monoton, de a könyvben rengeteg infó van Altaïr életútjáról, nekem az jött be a legjobban.

Sajnos mára már divatjátékká vált az AC sorozat, évente kidobják ugyanazt egy kicsit más köntösben amitől elvesztik a varázst. Remélem az első részt is hamarosan remasterelik, vagy visszatérnek a gyökerekhez. De félő hogy ha elrontják, azzal még jobban meggyalázzák a sorozatot.

2018. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem már herótom volt a tipikus AC játékoktól, kb mind ugyan az csak kisebb újítasokkal.. az Odyssey viszont tetszik, igazából nem is AC címen kellett volna kiadni bár akkor nem lett volna ennyi eladása (a legtöbb példányban eladott AC szóval nem lehet olyan sz.ar ;) )
2018. okt. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!