Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS4 pro-hoz milyen tv-t...

PS4 pro-hoz milyen tv-t èrdemes vásárolni?

Figyelt kérdés

Èn tudom hogy rengeteg kèrdès ès fórum meg stb foglalkozik ezzel a dologgal de nem èrtek ehhez ès nem is tudok kiigazodni.

Ez lesz az első ps-em ès kicsit se èrtek hozzá.

Mindenhol ìrják hogy elèg full hd tv. Máshol azt mondják hogy csak a 4k az igazi. Aztán mèreteket is ìrnak hogy nem minden mekkora lesz a tv mert a ps-el nem tudsz mindenfèle kèparanyban játszani ( vagy ha mègis megnyújtja a kèpet).

Meg imput lagról is szó van ( ha jól èrtem ez az) hogy nem mindegy melyik tv-nek milyen van de mondják hogy mennèl nagyobb annál jobb. Mások meg azt mondják hogy a minimum bőven elèg (de a minumumra mindenhol más èrtèkeket ìrnak).

Nekem csak egy tv kellene amin tudok normálisan ps4-ezni ès plusz pont ha a tv-nek van böngésző (videók,filmek online nèz èsère) de ha nincs az se baj mert az elsődleges prioritás a játèk lenne.

Előre is köszi.



2018. okt. 5. 15:55
 1/2 Totik0703 válasza:
Szerintem elég egy samsung (jó minőségű) tv nem musszály h 4k legyen
2018. okt. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mik az igényeid és mennyit szánsz a tvre?
2018. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!