Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A seemta-n mit írjak serial...

A seemta-n mit írjak serial váltáshoz indoklásnak?

Figyelt kérdés
Pár hónapja játszottam utoljára, és akkor sem volt valami csillogós magatartás.. nevezhetjük úgy is hogy folyton mindenbe belekeveredtem és az ucp-m emiatt leromlott 4db okkal jár hogy jailt kaptam 4 pedig nem.. Állítólag 2 jail alatt tudok könnyedén frakcióba menni és én még fontolgatom.. sokkal nyugtatóbb lenne ezek után a játékom hogyha oda írhatnék egy indokot és azt elfogadnák és sikeresen serialt tudnék váltani.. Valaki ebben tudna segíteni? Vagy olya aki seemta adminisztrátor vagy rendszergazda??

2018. okt. 7. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne hazudj és tanulj meg közösségben játszani, talán ezzel többre mész mint kamu indokokkal. Ennyi erővel mindenki azt csinál amit akar következmények nélkül, mert egy kamu indokkal úgyis új profilt kezdhet. Bár ez csak egy játék és valami kölyök lehetsz, de talán ideje lenne felvállalni, hogy ha megszeged a szabályokat akkor annak viseled a következményeit is. Nincs kibúvó az életben sem.
2018. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem hazudtam...
2018. okt. 7. 17:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem is mondtam hogy nem igaz amit írsz vagy hazudtál. Azt kérted, hogy mit írj az indoklásnak, és erre mondtam: ne hazudj a kérelemben, ne adj meg hamis indokot. Ha felvállalod hogy elszúrtad az eddigi fiókot, talán többre értékelik mint valami álszent vagy kitalált indokot adsz elő, mint minden toxikus gyerek aki próbálja visszanyalni magát egy tiltás után.

Ha elfogadják akkor nyert ügyed van, ha nem akkor úgysincs helyed a szerveren a bomlasztó viselkedéseddel.

2018. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom. Mindenesetre köszönöm neked :)
2018. okt. 7. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!