Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Online-ban hogyan lehet...

GTA Online-ban hogyan lehet saját Heist-et indítani?

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem a GTA Online-t, kezdek rájönni erre-arra, viszont így az elején még kicsit zavaros nekem. Tehát a kérdésem, hogy hogyan lehet saját Heist-et indítani? Mi kell hozzá? Tehát nem úgy, hogy csatlakozni valakihez aki meghívott, hanem én hostolok egy Heist küldetést és én hívom meg a barátaimat/embereket. Jelenleg 19-es szintű vagyok, van egy garázsom de más egyelőre még nincs. Neten nem nagyon találtam választ erre a kérdésre (vagy csak nem néztem eléggé). Találtam valami olyat, hogy elvileg egy nagy apartman kell hozzá (toronyház, nem sima lakás) és akkor lehet, vagy ilyen cég is kell hozzá? Ha igen, azt hol tudok csinálni és mennyibe kerül? (Ha fizetős).

2018. okt. 11. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Apartman kell hozzá, jól írja a GTA Online Wikia oldala, meg egy minimális szint (12-re emlékszem). Azért nem tudsz indítani, mert nincs olyan lakásod amiben a heist szervezéséhez szükséges szoba van, ez pedig feltétele a küldetés indításának.
2018. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaaaaa értem. Akkor többnyire mégis jól értelmeztem a neten találtakat. Köszönöm szépen! :D

Ment a zöld!

2018. okt. 11. 12:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiegèszíteném annyival, hogy egy heist elindításához kell egy alap tőke, bele kell invesztálni egy bizonyos összeget. Aztán mikor előkészítitek a heistet, autót loptok vagy repülőt stb stb TE azokért a küldetésekért nem fogsz semmit sem kapni! Csak a társaid. Aztán mikor eljön a heist idelye, akkor be lehet állítani, ki mennyit kapjon. Itt egy példa.. a heist kerül neked 40 ezerbe, hogy elindítsd, az egészért kaptok 500 ezret ami eloszlik köztetek. Érdemes lehet a végén, mikor a tényleges heistet csináljátok, úgy beállítani a pénz eloszlását, hogy mondjuk te kapsz 140-et a többiek 120at.. a többiekét mindig ugyan annyira állítsd, ne kívételezz senkivel, így nem lesz rinya vagy kilépés. Magadnak adhatsz többet de ne nagyon sokkal.. + info, mikor először csinálsz heistet azért kapsz még pluszba egy bizonyos összeget. Másodjára már nem kapod meg mert minden heistet többször meglehet csinálni. Ha van egy állandó társaságod akkor így viszonylag gyorsan sok pénzt lehet keresni :) ha megvagy az apartmannal és utána lesz egy kis lóvéd, érdemes venni egy buzzert. Sokszor iszonyatosan megkönnyíti a dolgod. De a legfontosabb dolog, amit venned kell az egy ARMORED KURUMA. Ne sima kurumát vegyél, én ezt benéztem, azt hittem majd azt kell felfehleszteni :D baromi hatékony npc-k ellen, sok olyan küldi lesz, hogy elég oda menned az armores kurumával és csak lősz az autóból! Magyon hasznos. Utána vedd csak a buzzert amihez nem kell hangár, letudod hívni és a legközelebbi reptéren, helikopter leszállón feltudod venni! Szerintem ez a 2 jármű kezdéskor elengedhetetlen :D páncélozott járműnek mondanám még a dukeo deathet deeee az inkabb tapasztaltabbaknak való mivel be lehet lőni a szélvédőn. Kis ügyességgel ez orvosolható cserébe kibír pár robbanást míg az armored kuruma egy gránattól felrobban. Más páncélozott gépet nem ajánlanék kezdésnek, drágák és nem olyan multifunkciósak mint az armored kuruma. Vegyél armored kurumát. :D
2018. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Wow. Köszönöm szépen a segítséget! Megfogadom! :D
2018. okt. 11. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
ahhoz hogy páncélozott kurumát vehess 500 ezerért, meg kell csinálnod az első heistet. szerencsére ehhez elég plusz egy ember
2018. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! És pl. ha veszek egy night club-ot, az fogja termelni valamilyen szinten a pénzt, vagy az is csak "van"? :D
2018. okt. 13. 11:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem fogja neked termelni a pénzt. Küldetéseket kell csinálni. Nightclubhoz szerintem meg CEO iroda kell. Ami megint pénzbe kerül.
2018. okt. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehh, valahogy sejtettem. Köszönöm!
2018. okt. 13. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!