Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cossack 3 hibás a játék vagy...

Cossack 3 hibás a játék vagy alapból ilyen és én nem tudok jól valamit?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az első történetet ahol törökök ellen vagyunk és az a gond hogy a törökök váron belül vannak be lehetne menni hajóval de nem engedi elfoglani a hajó kikötőt egyszerűen nincs ott jelzés hogy el tudjam foglalni illetve gondolom valahogy be lehetne lőni ágyúval vagy betörni a falat nemtudom de azt sem tudom mert nem lehet városházát lerakni emiatt meg nem tudok ágyúst gyártani. Mit lehet csinálni ilyenkor?

2018. okt. 14. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=CGFaJLSgT-s

Erre gondolsz?

Nézd végig, ha valami nem úgy megy, töröld le és rakd fel megint. Ha tört, akkor meg keress másik cracket.

2018. okt. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rájöttem közben hogy mi a helyzet a történetben benne vannak az ágyúk csak meg kellett keresni őket. Egyébként nem az volt amit küldtél de azért köszi.
2018. okt. 14. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!