Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok nekem játékokat...

Tudnátok nekem játékokat ajánlani? Részletek lent

Figyelt kérdés

Xbox One-om van, és már egy ideje nagyon tolom az Assassins Creed szériát, és nagyon imádom is, de szeretnék mást is kipróbálni. Tudtok ajánlani hasonló jellegű, érdekes sztorival rendelkező, részletesen kidolgozott játékot? Illetve szeretem azt is, hogy ha van benne rendesen vérengzés, meg öldöklés, persze nem úgy, hogy random xyz-t megölsz, hanem egyrészt kell stratégia, meg logika ahhoz, hogy kicsinálj vkit (pl. mint amikor a legtöbb AC játékban megvan a helyszín, van x fegyvered, ellenfelek, és kombináld a dolgaidat ahogy tudod, vagy mint amikor a Syndicate-ben többféle lehetőség is van a bossok kiiktatására), másrészt a történetben olyan szerepe van, hogy olyan kielégítő, meg drámai valakinek a halála :D (pl. a cutscene-ek, meg a főg*ciknek milyen személyisége van omg :3)


Szeretem egyébként a horrorjátékokat is, de ha túlélő horror, és teljesen védtelen vagyok, akkor lefagyok, és pánikolni kezdek, tehát a Penumbra meg az Amnesia, meg az ehhez hasonlók nem opcionálisak, noha mindkét mű zseniális :D


Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. okt. 22. 21:56
 1/2 anonim válasza:
Mass effect. Jo sztori, valtozatos.
2018. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 heil cézár ***** válasza:
Ac origins természetesen. Emellett Witcher 3, Kingdom Come: Deliverance, említettem, hogy most jött ki a Red Dead Redemption 2 is? Styx: Shards of Darkness és Aragami is elég jó stealth játékok, na meg ott van a két BioShock játék, ami szerintem minden "kultrált" gamernek kötelező. Path of Exile is jó, csak elég nehéz a craftolásba és a gear rendszerbe belejönni, de jó sok a kaszabolás banne. Melegen ajánlom a Hellblade Senuas Sacrifice-t is, valamint a rebootolt Tomb Raider trilógiát. Ha öldöklést stratégiával akarod kombinálni, tehát nem csak kaszabolni/lövöldözni akarsz össze vissza, akkor Divinity: Original Sin 2.
2018. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!