Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért kell állandóan hazugságo...

Miért kell állandóan hazugságokat terjeszteni a Fallout 76-ról?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy páran utálják, de már kezd unalmas lenni ez a sok "nincsenek NPC-k, semmi story, csak pvp, ezért utálom a játékot és soha nem veszem meg" szöveg. Tényleg ennyire hülyék egyesek vagy ezek csak trollok akik tudják, hogy hazugságokat tejtesztenek és csak a szart akarják keverni a játék körül?

2018. okt. 24. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem akit nem érdekel, az eleve nem foglalkozik vele. Inkább az elvakult ős-Fallout rajongók vergődnek, és szidják a Bethesdát, mert így "a szent lore meg lett gyalázva", meg úgy "a bezzeg a másik kiadó jobban csinálta", meg amúgy a "ez már nem is RPG, mint régen, akkor minden jobb volt". Ebbe a sorba pont beleillik amiről te is írsz.
2018. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%

Engem abszolút nem érdekel, már nyomokban sem tartalmazza azokat az elemeket, amelyekért szerettem a Falloutot. Nem értem ez miért fáj egyeseknek.

Ha neked ez kell, egészségedre, kívánom, hogy szórakozz jól vele. Én meg folytatom az Underrail végigjátszásomat :)

2018. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, hogy egyeseknek nem tetszik a játék és a kérdés sem az volt, hogy miért nem tetszik nekik, hanem az, hogy MIÉRT KELL HAZUGSÁGOKAT TERJESZTENI RÓLA? Ha nem tetszik az egy dolog, hülyeségeket terjeszteni róla meg egy másik. Szeretem az első kettő Fallout játékot, a Fallout 3 és 4 is jó volt, New Vegas is jó, a 76 is ugyanolyan jó. Összesnek megvan a maga hibája és erőssége. De csak mert neked nem tetszik a játék, az nem jelenti, hogy most össze kell minden szart hazudnod róla, hogy én nem is tudom, gyűlölködő tábort indíts? Ennyire sérti a hú de nagy fallout fanboyok lelkét, hogy létezik egy játék, ami nem az ő ízviláguk alapján lett elkészítve?
2018. okt. 24. 16:14
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az zavarja őket, hogy tucat AAA játékot csináltak egy számukra kedves szériából. Mindenesetre te feldúltabbnak tűnsz, mint a "fallout fanboyok".
2018. okt. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mert már kezd bosszantani, hogy minden egyes videó, fórum, poszt, hír, bármi alatt ott van a Jancsika és már megint mondja a dumáját, hogy hát ez a Fallout 76 egy új battle royale játék, Bethesda csak a trendet utánozza.


Nem az a gond, hogy valakinek nem tetszik a játék, hanem az, hogy azt mondják őket nem érdekli a játék, meg se veszik, de mégis minden egyes fallout 76 téma alatt ott vannak.

És akkor jön a Pistike, akit eddig érdekelt a játék, de látja, hogy Jancsika azt mondta, hogy ez egy új battle royale játék, szóval most már ő is azt terjeszti, hogy ez egy BR játék.


Ha nem tetszik, nem akarod megvenni, akkor mégis mi a jó szent fazékért követed mindenhol? Nem konkrétan neked szánom ezt a kérdést, hanem összességében mindenkinek, aki ezt csinálja.

2018. okt. 24. 19:21
 6/20 anonim ***** válasza:
A Gamer mint "tömeg" borzasztó hulladéktömb lett mára már sajnos. Nem individuálisan a játékosokkal van probléma és az egyéni véleményükkel, hanem a hangos tömegekkel, akik úgy véleményeznek játékokat hogy nem játszottak velük, azért húznak le valamit mert más azt lehúzta, egy értelmetlen baromság bárkire is hallgatni már játékok szempontjából, gyakorlatilag senkiben nem lehet megbízni már. Játékokat gyűlölnek megjelenés, sokszor kipróbálás előtt, hol élünk?
2018. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez megy a Steam játékos értékelésekben is lényegében. Egyszerűen számomra érthetetlen ez a vak gyűlölet és félreinformáltság. Internet korát éljük, de senki a kisujját se mozdítaná, hogy tényleges officiális információt szerezzen. Könnyebb azzal menni, amit a Jancsika beszél, aki még csak hozzá sem szagolt a játékhoz.
2018. okt. 24. 21:20
 8/20 anonim ***** válasza:
25%
A F76 valóban egy battle royal játék, hiába vergődsz.
2018. okt. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

"A F76 valóban egy battle royal játék, hiába vergődsz.

"


Jól van Jancsika, ügyes vagy, most már mehetsz.

2018. okt. 25. 08:22
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amit te hazugságnak mondasz, az az esetek többségében nem az, sokáig elég nagy volt a homály a játék körül, így ment a találgatás, ezek egy része később tévesnek bizonyult. Illetve sokan, nem tájékozódnak megfelelően, és úgy alkotnak véleményt, hogy nem naprakészek, de ez sem hazugság.
2018. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!