Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a Telltale...

Mit gondoltok a Telltale Games játékstúdió bezárásáról?

Figyelt kérdés
Én nagyon sajnálom őket. Viszont tagadhatatlan, hogy az utóbbi időkben nem tudtak valamirevaló játékot kiadni. Mi a véleményetek a Telltale-ről így a "haláluk" kapcsán?

2018. okt. 28. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Őszintén, ideje volt.
2018. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%

"játék"stúdió


Egy rákos sejttel kevesebb a játékiparban.

2018. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Sose értettem miért imádják az emberek a játékaikat. Azért vettem meg, mert azt mondták a döntéseid meghatározzák a kimenetelt. De mindegy mit válaztottál, megmenthetted az X karaktert, de ugyis meghalt 2 perccel később. Semmi döntésed se volt a játékban.
2018. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Egy siker játékos stúdió volt csak. Mondom ezt úgy, hogy engem anno kilóra megvettek, rajongtam értük.

The Walking Dead Season 1, The Wolf Among Us jók volt, kiemelkedőek, utána a többinél örülhetett az ember, hogyha az egyszer játszós szintet elérte.

Mi volt a gond, mitől buktak a készítők?

Egyrészt amit az utolsó írt. Az utóbbi idők játékaiban tök felesleges volt bevezetni a döntéseket, semmit se befolyásolták. Games of Thronest is azért hagytam félbe, mert tök mindegy volt miként döntesz, úgyis az lesz, amit a készítők kitaláltak, nem tudtad egyszerűen már más mederbe terelni a sztorit. Karakterekről nem is beszélve, alig tudtak már normális karaktert összehozni, sokszor inkább voltak irritálóak. The Walking Dead Season 2 Sarahján kb. a rajongók fele ki volt akadva, sokan, köztük én is már üvöltöztünk, hogy mikor döglik már meg végre az a pixelhalmaz. Pedig Saraht nem is negatív szereplőnek szánták, de olyan irritálóan idegesítőnek szánták. Anno olvastam olyan kommenteket fórumokon, hogy a kutya életbe tartásának több értelme lett volna, mint annak, hogy megalkották Saraht. Szóval nem tudtak már normális karaktert se alkotni, nemhogy játékot.

Az igazi gond viszont az volt, hogy nem bírták felfogni nem vevők az emberek arra már, hogy epizódonként elkérjenek annyit, mint amit egy teljes játékért szoktak mások. Mindezt úgy már tényleg, hogy kb. örült az ember, ha egyszer ki tudta játszani, mert annyira nem tudták megtartani a játékosokat. Walking Deadet is még az első szezon hírneve tartotta életben.

2018. okt. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó játékaik voltak, van akit nem csak az FPS, MOBA stb érdekel, a klasszikus kalandjátékoknak, illetve point and click-nek is megvan a rajongótábora a ami napig, egyedül az üzleti modelljük nem volt épp ésszerű, az epizodikus kiadásba még nagyobb csapatok is belebuktak.
2018. okt. 30. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
A Telltale klasszikus kalandjátékokat csinált? Viccnek is rossz.
2018. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
5: Igen, voltak, a The Walking Dead 1. évada meg a Wolf Among Us. A többi nagyon gyenge eresztés volt már, ennél a kettőnél érezted csak a klasszikus kalandjáték életérzést az új érából (előtte is csináltak már ilyen stílusú játékokat, pl.: Sam & Max Save the World). Inkább voltak már minimálisan interaktív filmek, mint kalandjátékok, amikben befolyásolhatod a történetet.
2018. okt. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!