Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok a World of...

Mit gondoltok a World of Warcraft Battle for Azeroth kiegészítőről?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni? Ha nekem megvannak az eredeti lemezek Wod ig az összes akkor csak a Legion Meg a Bfa-t kellen megvegyem? Mi a vélemémyetek a kiegről. Gépem nem valami erős Taurin játszok jelenleg és fair grafikán fut el lagg nélkül. Az felett laggol. A BFA egyáltalán menne a gépemen? Amd 3ghz dual core proci, 4gb ram, videokártya amd radeon hd 6670 1Gb
2018. nov. 2. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nem igen futna rajta. A gond az hogy a blizzard csinált egy olyan hülyeséget hogy csak ablakos módban fut a gépen. Gyakorlatilag mint egy desktop alkalmazás. Ez óriási fps droppot eredményezett (bővebben a fórumon el is magyarázzák mert nagy az elégedetlenség ezzel kapcsolatban) így mondom legion nekem 130 as fpsel működött közepes grafikán a BFA pedig 70 en fut alacsony grafikán. Ez még nem eredményez laggot de nekem 8 gigás ramom van és 2 gigás video kártyám, nálad már problémás lessz
2018. nov. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem kell megvenned a legiont, csak a bfa-t.

Kitudod próbálni, hogy elmegy-e a játék a gépeden, szerintem a legkisebb grafikai beállításon eldöcögne. De rádférne egy gépfejlesztés.


Töltsd le a klienst és indíts egy kiskarit a régi accountoddal, azzal kitudod próbálni, mert 20as szintig nem kell havidijat se fizetni.


Bfa-val egy nagyobb grafikai update is bejött.

2018. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miről beszéltek xd simán elfut a gépén a bfa nem egy Odyssey basszus... Vagy egy Horizon 4..
2018. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!