Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » "A Mesterlövész" nevezetű...

"A Mesterlövész" nevezetű videójáték eredeti lemeze ma mennyit ér?

Figyelt kérdés

#PC #játék #amesterlövész
2018. nov. 3. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg semmit. Egy noname ocsmány játék amit egy kis szubkultúra felkapott és valamennyi ismertté tett a saját körében vagy tíz éve. Ettől még nem nőtt meg az eszmei értéke, ahhoz túl szűk körben "ismerik el".
2018. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A hype miatt lehet valaki adna érte 2-3ezer Ft-ot ha mondjuk gyűjtő vagy valami, de ezen kívül tényleg nem képvisel különösebb értéket.
2018. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lehet már beszerezni, magyar apróhirdetési oldalakon (HardverApró, Jófogás, Vatera) egyet sem találtam, eBay-en is csak 2-3 darab volt, azok 2-3 ezer Ft között mozogtak, illetve Amazonon találtam egy viszonteladót, akinél még van 5 példány, melyekért 9 dollárt kér, de nem szállí/postáz Magyarországra.


Szóval, annyit ér amennyit hajlandóak érte fizetni, csak találni kell egy érdeklődőt, de szerintem nem lesz könnyű, mert a RPCJS láz már régen alábbhagyott.

2018. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!