Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Jó MMORPG-k így 2018 végén?

Jó MMORPG-k így 2018 végén?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Keresnék 1 jó mmorpg-t magamnak amit viszonylag elég sokat játszanak. Egy két kikötésem azonban lenne felé:


a karakterem lehessen vérfarkas szerűség(mint Lupus bless-ben) vagy farkas pet/mount(GW 2) vagy ha farkas faj nincs akkor elfek.


lehetőleg ezen faj számára legyen elérhető a következő 2 kaszt: íjász és mágus(vagy ezen kasztok változatai mint pl ranger,scout,mystic,sorcerer,stb)


Nem utolsó sorban és ez a legfontosabb hogy legyen teljes F2P Ezt úgy értem hogy ne úgy mint GW2 vagy Star Wars TOR hogy amig nem veszed meg kiegészítőket/egyebeket addig nincs teljes hozzáférésed a játékhoz és le vagy korlátozva. Tehát ráköltés nélkül is legyen minden elérhető(max szint,itemek,petek,mountok,stb)


Na és lehetőleg menjen is a gépemen, persze azt nem várom el hogy full hd-ba de legalább mediumon ha lehet. :)

Configom:


Intel Pentium g2030 3ghz(2 magos)

Amd Radeon R7 240 1gb

8gb ram

win7 x64 Op. rendszer.



2018. nov. 7. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok az igény, gyenge a gép.

F2P pont azért ingyenes, mert a játékon belül a mikro tranzakciókkal szedik meg magukat a fejlesztők, ezért a fizetős valutával vehetsz mindenfélét.


Próbáld ki a Bless-t.

2018. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem gyenge a gép ha Tera meg Riders of Icarus elmegy rajta maxon fps drop és lagg nélkül de abban igazad van hogy nem 1 mai gép.


Félreértés ne essék. Nekem a mikro tranzakciókkal nincs bajom F2P játékokban sőt néha még örülök is ha nagyon úgy van a helyzetem hogy nem akar farmból összejönni valami akkor meg tudom ingame shop-ba venni. Mint írtam nekem azzal van bajom ha 1 játék úgy F2P mint GW2 vagy Star Wars TOR, hogy amíg nem veszel(gw-be kieget, a tor-ba prémium hozzáférést azaz subscriptiont) addig sok a lekorlátozás és nem férsz hozzá minden funkcióhoz vagy max szinthez és stb.


Bless terveimbe van de még érdekelne milyen más mmorpg-k is vannak. :)

2018. nov. 7. 15:06
 3/11 anonim ***** válasza:
World of Warcraft (tört szerveren ingyenes)
2018. nov. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tauri-n már próbáltam a wow-ot de eredetihez képest sajnos fényévekkel le van maradva. De köszönöm az ajánlását. esetleg más lenne még? :)
2018. nov. 7. 22:26
 5/11 anonim ***** válasza:
World of Warcraft. Már Tokenekkel is tudsz előfizetést venni, azt meg ki tudsz farmolni ingameben is (nem olyan nagy ördöngőség, mint ahogy beállítják, totál kezdő játékosoknak persze még sok, de utána hamar össze tud jönni rá az ára).
2018. nov. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos az eredeti WoW nálam nem játszik. Per pillanat nincs majd 20k forintom fölösbe hogy minden dlc-vel megvegyem, mert a token az 1 dolog de előbb meg is kell venni sajnos. Ami ugyancsak 2 esélyes mert vagy bejönne majd vagy nem és kidobni való pénz nincs ebbe a mai világban.


Esetleg még valami javaslat?

2018. nov. 8. 18:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Figy, free mmorpgbe a többszörösét költenéd el, mint amennyit egyszer kellene a WoWra költened. Felejtsd el, hogy lesz majd olyan, amiben ugyanolyan esélyeid lesznek, mint egy fizetősnek.
2018. nov. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7-es Figyelj, én nem gondolom sőt tudom hogy a fizetős játékosokkal szemben sose lesz esélyem de azt azért csak elvárhatóm hogy ne legyen az accountom lekorlátozva mint pl swtor vagy gw2-be amíg legalább X összeget nem költök kiegészítő vagy egyéb megvételére. Olyasmi jó lenne mint a Tera(szigorúan NA verzió nem a sz.r gf-es EU verzió) ahol előbb utóbb mindent ki lehet farmolni magadnak és ingame goldért megvenni(még ha sokba is kerül). Ilyesmire gondoltam én F2P alatt, hogy előbb utóbb mindened meglehet meg mindent elérhetsz mint amit 1 fizetős és nincs lekorlátozva accountod sem ha nem költekezel.
2018. nov. 9. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy igazából már a mmorpg műfaj halott.

Új játék ami itt a nyugati embernek is fogyasztható nem jön. Csak keleti vacak, tucat mmo-k.


A régiek közül ami van az vagy kihalt, vagy fizetős.

Vagy fizetsz egy fix havidijat vagy a többszörösét mikrótranzakciókkal.

2018. nov. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 windows 7op rendszere van. Azon meg már nem megy az eredeti wow (nezz utana blizzard oldalán) . Ha meg törtön nem jött be neki eredetin sem fog és kidobott pénz volna 50-60€ kicseszni ha nem tetszik
2018. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!