Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassins Creed Origins...

Az Assassins Creed Origins főtörténeti szála végigvezet minket az egész térképen?

Figyelt kérdés

Spoilermentesen. :)

Arra lennék kíváncsi, hogy a main quest vonal végigvezet e minket az összes térképen. Ha jól láttam gyakorlatilag több map rész van, mint főküldetés, és egy kicsit el is vagyok veszve ebben az eszméletlenül nagy mapban, kicsit célját veszítettnek érzem néha a játékot, fókuszmentesnek.


2018. nov. 11. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Sajnos nem vezet végig.
2018. nov. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hatalmas kár. :/ Remélem hogy végig tudok menni minden napon motivációval, mint a Ghost Recon Wildlandsben. De ahogy láttam a fősztori nagyon rövid és gyakorlatilag 10x annyi tartalom van azon kívül, szóval inkább elkezdtem felfedezgetni a fősztori mapjai körüli területeket, pár különösen tetszett. A fősztori még mindig a játék eleji tutorial szövegekkel bombáz, elvileg már lassan a felénél vagyok, de nem hinném hogy 2 óránál többet szántam volna a fő történetre, kár hogy ekkora játékban ilyen rövid és jelentéktelen a fősztori.
2018. nov. 13. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!