Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA 5 öt modolva mentettem...

A GTA 5 öt modolva mentettem el, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
A gta 5 automatikusan elmentette a játékot amikor bevolt modolva. Kitöröltem a modot de amikor beléptem a játékba az első halál után halhatatlan lettem (story mod, storyba modoltam nem onlineba). Újra telepítettem de utána is ez volt és csak nehezen tudtam belépni onlineba és ha be is tudtam lépni néha kidobott meg több volt belőlem és hasonlók. Ez a mentés a load game menübe van , elindítottam másik ilyen mentést amit régebben csináltam és ott nem lettem halhatatlan de előszőr nem engedet fel onlinba ( valami ilyet írt ki: timed out please return gta 5) de utána megint megpróbáltam és sikerült és már nem.bugolt semmi. Lehet ebből baj? Miért van ez? Hogy tudom megoldani?

2018. nov. 13. 14:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!