Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem a Magyar...

Szerintetek nem a Magyar League of legends videósok nem unják még játékot? Élvezik még egyáltalán?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl Diesel521-re, Drag-on-ra vagy Stylet-re.

2017. aug. 16. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
23%
Biztos élvezik az osztálytársam már vagy 3 éve függő ő még mindig élvezi
2017. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, magyar league of legends videóst még soha nem néztem. Külföldön ez szakma,

ha valamiben jó vagy azt tolni kell, akkor is, ha nem szórakoztat.


Az egyik angol nyelvű steamert követem évek óta, ott szépen megfigyelhető volt, amikor motivációt vesztett.

Még cs2-t streamelt, kiutazott kóreába a legjobbaktól tanulni. Mindent megtett, hogy a legjobb Zerg legyen de a folyamatos cheeselés miatt elege lett és kialakított egy saját metát amivel Grandmaster rank2-ben peakelt.

Beletelt egy bő évébe mire motivációt talált megint, közben behozta mellette Factorio-t, RimWorld-öt, LoL-t, Day-z-t, Pubg-t.

Az ilyen fulltimer lolosokat nem irigylem.

2017. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!