Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miert akad a Gta4?

Miert akad a Gta4?

Figyelt kérdés

4Gb ram van a gepemben

2Gb -s videokartya

Dual core 2,7Ghz -s processzor.


Az ajanlott gepigeny is siman megvan. Grafikai beallitasokon hiaba allitok ,ha minden maxon van akkor se hasznal 1Gb-t se a 2-bol. Lag sincs nagyobb ha maxon van ,mintha minimumon lenne.

Ramra tudtam gondolni ,de 4Gb-nek elegnek kell lennie,nem?


2018. nov. 14. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert a Gta IV egy ilyen játék. Iszonyatosan szarul lett optimalizálva.
2018. nov. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert szarul lett optimizálva.

Egyébként röhej, hogy az ezer éves gépemen jól futott, a mostanin meg akad.

2018. nov. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Enis ezert csodalkoztam ,mert anno 2Gb ramos 512mb-s videokartyaval meg valami gagyi procival rendelkezo gepemen is ment alacsonyon szaggatas nelkul,most meg elvileg jobb a gepem...
2018. nov. 14. 23:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Nalam egyebkent azt irja jatekon belul,hogy 2Gb memoriam van,pedig 4 van. Ezzel lehet valamit kezdeni?
2018. nov. 14. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:

A 2GB-os kártya is lehet többféle bár igaz ami igaz valszeg azért combosabb, mint a legtöbb akkori kártya.


Egyébként én is a nyáron játszottam ismét végig őket a IV-et meg a két Episode ot.

[link]

Ha jól rémlik én ezt használtam utoljára, az itteni tippeket, bár elsősorban a VRAM használat miatt, hogy normálisan kezelje.


Mondjuk az tényleg vicces, hogy emlékeim szerint akkori gépemen nekem is jobban futott hasonló beállításokkal. :D

2018. nov. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nvidia Gt640-es videokartya. Olcsobb kategoria,de nem mondanam annyira gagyinak
2018. nov. 15. 09:56
 7/8 anonim ***** válasza:
#6: Egy 7 éve megjelent kártya, amit a tervezői sohasem szántak játékra (a GT egy irodai/multimédia felhasználásra készült széria, a GTX a játékra való)? Akkor mi a gagyi, ha nem ez?
2018. nov. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A Gta4 10 eve jelent meg es ahogy irtam,a korabbi ,gagyibb videokartyammal jobban futott. Nagyon szepen utanaolvastal,bar gyengebb kartyaval is jatszanak az emberek. A jarmuveket sem versenyzesre talaltak ki,megis sokan arra hasznaljak,nemde?

Egyebkent ,ha teljesen leveszem a Gta5 beallitasait ,akkor az szinte szaggatasmentesen fut.


Korabban tobben leirtak ,hogy szarul optimalizaltak ,de te megis aztmondod ,hogy a kartya aminek a fele (FELE?! 300mb-t hasznal a 2Gb-bol ,ha leveszem minimumra) sincs hasznalatban keves.

Neten is olvasgattam ,elvileg a Gta4 nem szereti a 2Gb-nal nagyobb kartyakat ,ezert ajanlottak tobb forumon ,hogy is egy commandline.txt kesziteset es ugy elinditani a jatekot.

2018. nov. 16. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!