Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért akadnak a gépemen azok...

Janikahhhh kérdése:

Miért akadnak a gépemen azok a játékok amiknek alapból mennie kellene? +Miért van az hogy folyamatosan szétkapcsol az internetem?

Figyelt kérdés

Hello!

Szereztem egy új számítógépet és azoknak a játékoknak amiknek elkéne rajta menniük akadnak még minimum gafikán is! Miért van ez?

A gép paraméterei: AMD Phenom(tm) Processor 4x3.0 GHz

Ram:8Gb A-Data 667MHz (DDR3 1333)

Videókártya:Nvidia GeForce Gt520 1Gb

Alaplap:Asus M5A78L-M Le


Eztek vannak odaírva a SIW programba az alaplaphoz:


South Bridge ATI SB750 Revision 00

North Bridge AMD 780G Revision 00


Lehet hogy az a baj hogy nem AMD vagy ATI videókártya van benne? Az Assassins Creed Black Flagot csak 800x600 as felbontáson is és mindent levéve minimumra úgy viszi.

Ha ez lenne a probléma akkor kérlek azt is írjátok le hogy melyik az az ATI vagy AMD alaplap az utóbbiról nem tudom hogy van-e 1általán de ha tudnátok akkor mondjátok el azt is hogy melyiket vegyem meg!


Internet:

Ha akarok letölteni pl:pach-et vagy akármit és sokszor anélkül hogy bármilyen letöltést elindítanék megszakad az internetkapcsolatom. Próbáltam az alaplapon lévő csatlakozóra is kötni és van mert a régi gépembe kellett vennem TP-link-es hálókártyát mind 2 esetben szétkapcsol!

Van modemem és routerem is a routeremhez nem találom a CD-t a neten sem találtam Drivert hozzá uh azt nem kötöttem be csak a modemet!

Köszönöm hogy elolvastátok ha valami kérdés van még ezekhez akkor nyugodtan írjátok le amint tudok válaszolok!

Hello! :D



#játék #akad #mennie
2014. nov. 5. 19:44
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt a részt ahhol írtam hogy:" melyik az az ATI vagy AMD alaplap az utóbbiról nem" ott nem alaplapra hanem VIDEÓKÁRTYÁRA GONDOLTAM CSAK ELÍRTAM!
2014. nov. 5. 19:48
 2/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Roszminöségü táp és alsókategóriás lap van méghozá bene gondolom... vga az irodai/filmezös játékokra csak kisigényuekre jo
2014. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

Ja lapot leirtad igen elég alja...

Használt gép ez? Lehet boltba veted de mint használtat? Van valami gari rá?

2014. nov. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:

Nem a videokártya gyártójával van baj, hanem a teljesítményével. Ez egy több éves kártya a belépőszint legaljáról. Egyszerűen nem képes ennél többre. Ugyanez lenne a helyzet, ha valami AMD HD6450 vagy hasonló vacak lenne benne.


Ezek az olcsó kártyák kb. arra jók, hogy képet adjanak és besegítsenek a procinak a filmek lejátszásához. Esetleg legyen egy digitális videókimenet, ha kell és az integrálthoz nincs. Semmi többre nem alkalmasok.


Vagyis ezeknek a játékoknak alapból sem kellene mennie neked.

2014. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Tápegységet megtudod típusra pontosan mondani? Számlárol, dobozról vagy gép oldalát levéve
2014. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Net szakadásnak kismilió oka lehet sajnos de a legkézenfekvöb a meghibásodott alaplap elsönek
2014. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Az én régig gépembe meghalt a proci és anyáméktól megkaptam öcsém gépét mert ők apple-hez szoktak mert német a férje és én ebbe csak a videókártyát és a winchestert tettem bele (SATA 3 as 1TB toshiba)A tápot most nemtudom majd megnézem és leírom! Megoldás mi lehetne hogy a legjobb Ár-Érték arányba jöjjek ki?
2014. nov. 5. 19:59
 8/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Játékos vga ra 20-30ezer kelene ha nincs rá (ez is inkáb használtra) akor inkáb a hibák kijavitására probálj áldozni ha muszaj
2014. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Ha a lap hibás és nincs gari rá vagy nem éri meg javitatni akor egy új kb 15-20ezer használtan tán féláron lelsz
2014. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
A proci elégséges egy alsó-középkategóriás videokártya mellé. Használtan keress egy HD6800-ast, mindegy, 50 vagy 70. Azzal játszani tudsz már és nyersz egy kis időt, amíg lecseréled egy modernebbre.
2014. nov. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!