Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A skandináv lottónál egybe...

A skandináv lottónál egybe számolják a gépi és kézi húzás találatait?

Figyelt kérdés

Ha van két találatom a kézzel sorsolt számok között és van három a géppel sorsoltaknál akkor az azt jelenti, hogy ötösöm van? Vagy van egy kettesem és egy hármasom?


Másik kérdés, hogy a Keno normál játéknál mit jelent az 1 - 5x tét? Olvastam a játék leírását, de nem értem.



2018. nov. 15. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, egy 2-esed és egy 3-asod van, semmit nem nyertél.

Keno: a szelvény árának hányszorosát játszod meg, tehát 1-2-3-4-5 szörösét? Ha kétszeresét akkor kétszer annyit fizetsz, de kétszer annyit is nyersz.

2018. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. nov. 15. 15:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát az a szám számít, ami a 2 sor közül azonos sorban van. Nem összeadni a 2 sort. (sajna, nekem is sajna, mert pont úgy jöttek a számok legutóbb, hogy ha össze lehetne dobni őket, 5 is lenne, de „csak” 4 lett :))
2021. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!