Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legendsben egy...

League of Legendsben egy hősön minden jel látszódhat egyszerre?

Figyelt kérdés
Úgy értem a jelet, hogy vannak olyan hősök, akik megjelölnek valamivel (Lux, LeBlanc, Diana), vagy vannak 3 támadásra vonatkozó jelölések is (Vayne, Evelynn, Ekko, Talon, Velkoz), de akár olyan jelekre is gondolok, mint Tahm, Braum, Leona, Quinn, MF, új Ezreal, Nida, Lee Sin, Sejuani, stb, szerintem szinte mindenkinek van valami. Tudom hogy már eleve a feltételezés is szinte lehetetlen, de mi lenne, ha az ellenség csapatába mindenkinek a jele egyszerre kerülne rád, emellett rajtad lenne egy ardent buff, zeke buff, red-blue buff, baron buff, lich bane buff, +egy jóféle Janna shield és aery is? Kb úgy nézne ki a hős mint egy karácsonyfa. :D Van valaki aki próbálta, vagy kipróbálná ezt egyéniben pl? Várom a válaszokat, köszi. :D
2018. nov. 16. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:

a red, blue, nashor buff egyszerre látszik a játékoson, akárcsak a rárakott extra shieldek (pl janna, morgana shield stb) és a különböző hatások is, bár ott 1 sorban jelennek meg (pl első Braum passzív, utána Vayne passzív, stb).

Igen, nézhet ki a karakter úgy mint egy karácsonyfa, de mivel a legtöbb hatás csak pár másodpercig él, ezért hacask nem direkt erre mentek barátokkal, megbeszélten, elég ritka dolog.

2018. nov. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!