Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben melyik a...

League of legendsben melyik a jobb adc hős?

Figyelt kérdés
Elég kezdő vagyok de szeretnék venni egyet csak nem tudom melyiket érdemesebb megvenni... Mint pl a lucian, xayah, jhin, vayne, caitlyn, kai'sa vagy kindred? Bocsi a tudatlanságom miatt de szerintetek melyiket kéne megvennem? Trollok nem kellenek köszi xxd 13/L

2018. ápr. 5. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Lucit vedd meg!
2018. ápr. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kezdõ vagy, Ashe-t ajànlom. Àrban is a legolcsòbb, és könnyû vele lenni.Erõs is,jò jàtékélményt nyújt.
2018. ápr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szia

Én adc main vagyok, csak azt játszok vagy supportot.

Az általad felsoroltak közül Kindred-et kapásból kizárnám, hiszen ő hiába adc, az esetek túlnyomó többségében dzsungelbe viszik.

Kai'sa nem épp egy kezdőnek való hős, elég nehéz kezelni.

a maradék hősök közül szerintem Vayne az akit érdemes. Viszonylag könnyű és elég erős tud lenni. (Nekem Vayne level 7-es)

Caitlyn se rossz, vele is érdemes lehet szemezgetni.


Amúgy eddig kik vannak meg?


Személy szerint, adc main-ként én Varust és Jinx-et ajánlom. Meg még talán Tristanát.


Bármi kérdésed van, írj.

Akár játszhatnánk is együtt :D

2018. ápr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ha mindenképpen, az àltalad felsoroltak közül akarsz vàlasztani,akkor Caitlyn-t,vagy Jhin-t javaslom.
2018. ápr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Jinx-et ajánlanám, de viszont az Ashe sem hülyeség kezdőként.
2018. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tristana,ashe, Caitlynn.
2018. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ashe nagyon jó kezdőknek =D Én is vele kezdtem anno, mikor még "adc main" voltam. Aztán ott volt még Jinx is. Őt is ajánlom, könnyű használni. =D

A felsoroltak közül szerintem Caitlyn a legkönnyebb, vagy Lucian, egy kezdőnek. =D

2018. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Legkönnyebbek: Ashe, Sivir, Jinx, Miss Fortune, Quinn

Ezekkel a legjobb játszani szerintem: Kog'Maw, Lucian, Jhin

2018. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát fura mert én ashel és sivirrel semmire nem mentem, amiket te mondtál onnan Jhin, Lucian, Cait több a sebzô képességük, vagy van escapejük, gap closerük. De kinek mi
2018. ápr. 15. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szia! Elsőre Ashet ajánlanám, én is vele kezdtem :). Amúgy a kedvenceim Jinx(hetes több mint 200.000 pontom van vele), Xayah és Miss Fortune, ezek nem is olyan nehezek. Supportot is szívesen megyek, ha gondolod írd meg a nevedet és játszhatunk :D. Én is lány vagyok egyébként.
2018. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!