Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Undertale folytatásáról a...

Undertale folytatásáról a "Delta Rune" folytatásáról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés

Csak mert az állítólagos első fejezetet én pikk-pakk kijátszottam, de egyáltalán nem értek belőle még semmit, ott tartok hogy Chara igényesen becsűrte a főszereplőnk szívét a madárketrecbe aztán kivigyorgott a képernyőről, de nem tudok semmit sem a második fejezetről, sem arról hogy mikor lesz folytatva.

Aki rendelkezik bővebb információval a játékról légyszi feltétlenül írjon nekem, mert már megöl a kíváncsiság a játék felől!



#DeltaRune
2018. nov. 17. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem játszottam vele, de az biztos, hogy nem az Undertale folytatása, sőt még egy univerzumban sem játszódik a két cím.


Ez meg fog válaszolni néhány kérdést:

[link]


Illetve az is biztos, hogy még sokáig fog tartani a fejlesztés.

2018. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Maga a készítő nyilatkozta, hogy nem Undertale folytatás. Remélem ebbe nem erőszakolja már bele a nemi hovatartozásokat (az Undertale azért lett népszerű, mert melegektől, transzikig kezdve minden szerepelt benne és eme közösségek reklámozták agyon a játékot).
2018. nov. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A Deltarune 2.fejezete minimum 3 év lenne még mire kijönne, mert Toby Fox (a játék készítője) az Undertalet is meg a Deltarunet is egyedül csinálta meg és csak a grafikában segített neki Temi és nem akar csapatot felvenni mert azt szeretné, hogy ez az ő játéka legyen. Ezért mivel ilyen hosszú idő lenne megcsinálni és nem könnyű leprogramozni meg egyedül akarja megcsinálni lehet, hogy nem is lesz soha következő fejezet.


Mellesleg a szereplő nem Chara hanem Kris.


Ha nem értesz valamit a játékról akkor priviben leírhatom.

2019. jan. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nekem nem jött be. Nem is èrdekel, ha kijön sem.
2019. márc. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!