Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's Creed 2-ben valahog...

Assassin's Creed 2-ben valahogy egy kalapács lett az alapértelmezett "kardom". Hogy tudok felvenni pl. egy dárdát a kalapács helyett anélkül, hogy meg kelljen vennem?

Figyelt kérdés
Mármint ha megölök valakit és annak a fegyverét akarom magamnál tartani.
2010. jún. 25. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt úgy nem lehet. Fegyvert a villában tudsz cserélni a fegyverszobában. De ezeket a bazi nagy kardokat, kalapácsokat, amik azoknál a brutál ellenfeleknél vannak, nem lehet megtartani.
2010. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan, de valahogy mégis sikerült. Egy nagy kalapács lóg a derekamon, és nem tudom sehogy sem eldobni.
2010. jún. 27. 09:44
 3/3 anonim válasza:
Mer megvetted. VEgyél kardot a kovácsnál, a nehéz vagy hosszúfegyvereket nem érdemes megvenni, mert csak lassítanak futás és ugrás közben. HA ezzel akarsz játszani, vedd el egy őrtől. Azt hiszem(látatlanban, régen játszottam) hogy először puszta kézre kell váltani a fegyverhasználatnál, azután talán a high profile módban shift, amikor az őr azzal támad rád. Vagy felvenni a földről.(shift)
2011. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!