Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox One X vagy Nintendo Switch?

Xbox One X vagy Nintendo Switch?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell hogy van egy ps4em, prót azért nem vennék mert annyival többet nem adna hozzá, inkább megtartom a simát, és beszerzek egy másik konzolt. Plusz van egy nagyobb 4ks tvm, és kicsit tartok hogy nézne ki rajta egy switch. Van rajta 1-2 játék ami tettszik, de kicsit vastag az ára, mármint pont annyiba került bundleben, mint egy xbox one x és így összevetve hogy mit tudnak... az xboxnál tudom hogy ezzel a hardverrel 4-5 év múlva is tudok játszani és jönnek ki játékok, míg Switchnél nincs ez az érzés bennem, kicsit gyengécskének érzem. Szerintetek ?

2018. nov. 20. 19:12
1 2
 11/14 Krisipoke ***** válasza:
73%

Ja, még annyi, hogy nem teljesen (vagy inkább egyáltalán nem) értem, hogy miért írod, hogy egy árban van a két gép... A Switch mindenhol 100k körül van, a One X meg 160k fölött. Ez, akárhogy számolom, több, mint másfélszer annyi.


Persze, a nagyobb Switch bundle-ök már elkezdhetik megközelíteni, de akkor az azt jelenti, hogy már van hozzá mondjuk két játékod meg egy plusz kontrollered, míg az X-hez még venned kell ezt-azt.

2018. nov. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
One X jelenleg Fallout 76-al együtt 120.
2018. nov. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Krisipoke ***** válasza:
Hol? Én 130-ért láttam, az is csak Black Friday akcióban, és 160 fölötti összegről volt leárazva.
2018. nov. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Konzolvilágon volt, vitték mint a cukrot. Már lehet vége az akciónak.
2018. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!