Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins creed Odyssey vagy...

Assassins creed Odyssey vagy Shadow of the Tomb raider?

Figyelt kérdés
Mindaketto szeriat szeretem de csak az egyikre van penzem. Melyiket ajanlanatok?

2018. nov. 20. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem mindkettőt de ha dönteni kéne AC, mégpedig azért mert tartalmasabb, sokkal több időre leköt ha szeretnéd kimaxolni a játékot, a A TR-t jelenlegi állapotában 30-40 óra alatt ki lehet maxolni.
2018. nov. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

khm, egyik van pc-n

másik hogy most akciós mindkettő a ps storeban

nem írtál platformot

2018. nov. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja de irtál, de válaszkor nem mutatja
2018. nov. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az AC Odyssey tartalmasabb. Több küldetés, open world a játék. Rengeteg órát bele bírsz fektetni.

A Tomb Raider pedig pár 10 óra alatt végig bírod játszani és aztán semmi.


Én az AC-t venném meg.

2018. nov. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mirol beszelsz mindaketto van PC-re. Am lehet ebbol AC lesz.
2018. nov. 21. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a legutolsó AC-m a 4 volt, a legutolsó Tomb Raider-em pedi asszem az Anniversary 😂 mindkét címre ráuntam.. az AC Origins nekem nem jött be, sose szerettem az ilyen egyiptomi környezetet meg nemtom, nem jött át.. de ez a görögös, spártais téma az Odyssey-ben nagyon bejön, amúgyis imádom a görög mitológiát :) én mindenképp csak ajánlani tudom! Van a játékban mikrotranzakció de nem kell félned tőle. Sokan panaszkodnak rá meg arra is, hogy jajj nincs neki idelye nyersanyagot farmolni meg ilyen baromságok.. közben pont az ilyenekre épít a mikrotranzakció, azokra, akik türelmetlenek pedig ha az ember csak elmerül a játékban és felfedezi a világot, rengeteg cuccot össze lehet szedni, lebontani, eladni stb bőven lehet nyersanyagot szerezni.. sőt egy idő után a pénzed csak halmozódik :D kovácsnál szoktam belőle nyersanyagot venni meg van, hogy megveszem tőle az összes fegyvert, páncélt és lebontom őket ìgy mégtöbb nyersanyagom lesz :D xp boost is tök felesleges. Szépen lehet fejlődni és mimt mondtam, ha elmerülsz a játékban, nem kell majd azon aggódnod, hogy jaj ez vagy az a küldi szintigényes, mehetek farmolni. Én imádom pedig nem vagyok nagy AC fan. Szerencsére a jövőbeli szál nimcs túltolva, a csaj nem száll ki 2 percenként a gépből, hogy most akkor azzal kelljen rohangálni! Bele lehet merülni szépen a játékba :) grafikailag a játék szerintem teljesen rendben van, olykor nagyon szèp a làtvány de vannak pillanatok amikor teljesen átlagosnak mondható vagy ritkán kicsot csúnyácska mert nem süt oda a nap, nem úgy látszanak az árnyékok, effektek stb. De amikor szép akkor tényleg szép, a hajócsaták élvezrtesek, a harcrendszer is f..sza, a skillek között akadnak feleslegesek de lehet őket variálgatni. Amit hiányolok az a pajzs hiszen elég spártai orientált a játék de ellehet neki nézni. A történet szerintem érdekes, ha még nem spoilerezték el neked akkor van benne (még az elején) egy (szerintem) durva csavar a történetben :) van benne tennivaló, napokog csak ezzel játszottam, kb 100 órát bele toltam, mással nem is játszottam :D kicsit becsömöltem és most inkább lazítosább FPS gameket tolok DE nincs elfelejtve a játék és nem is untam rá csak most máshoz van kedvem :D

A Tomb Raiderről nem tudok nyilatkozni. Engem az teljesen hidegen hagy :)

2018. nov. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!