Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valakitudna segíteni nekem...

Valakitudna segíteni nekem World of Warcraftban? Holy Priest mainekre lenne szükségem. Többi lent

Figyelt kérdés

Lv 90es lettem priestemmel mellyel Holy-ként szeretnék tovább játszani.

Sajnos nem igazán tudom a spelleket meg minden.

Valaki tudna nekem mondani

1. SPELLEK sorrendjét, hogy mit mikor érdemes elnyomnom stb (az hogy mi micsoda majd utánajárok)

2. Glyps-eket, enchantokat

3. Itemeket, esetleg szetteket, mi kell neki intellect stamina és spiriten kívül?

4. Esetleg olyan oldalt tudnátok küldeni ahol tmogokat láthatnék?


Linkeket is elfogadok, amelyek megbizhatóak, de akinek személyes tapasztalata van hogy mi vált be neki azt nagyon megköszönném.


18\L



2018. nov. 25. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapjáraton ott kezdődik, hogy tört vagy eredeti szerver, ha tört mi a maximum kiegészítő szintje.

A varázslataidat már ismerni kéne, ha egyszer lvl 90-es vagy, nem azon a 3-4 szem plusz varázslaton múlik a dolog.

[link]

2018. nov. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2018. nov. 27. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak, felfejlődsz 120-ra Shadowként, majd specet váltasz Holy-ra vissza. Holy Priest-tel fejlődni kín. (nekem van)
2018. nov. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, épp ez a baj, hogy végig shadowwal fejlődtem, és ugyan a spelleket megnéztem holyban h nagyjából mi micsoda, de nem igazán éreztem rá hogy mit mikor és hogyan érdemes használnom :/ shadowot kiismertem de a holy iszonyat ismeretlen. alig birok manával és a stackelést se értem igazán
2018. nov. 28. 18:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezenkívül tört szerveren játszok, és MoP van bent
2018. nov. 28. 18:09
 6/6 anonim válasza:

Egy jó tanács, hogy tartsd a manád: Flash Heal-t csak akkor nyomd, ha masszív damage-t kap a tank vagy akit healelsz. Egyéb esetben elég a sima Heal képesség + a Renew. Plusz az Azerite Armoroknak is lesz olyan Trait-je, hogy a sima Heal-t erősítik.


Én így szoktam healelni:

Heal amíg elég, ha rá kell kapcsolni Flash Heal, ezek ugye csökkentik a Holy Word: Serenity CD-jét, amikor az kell, elnyomom, ha sok a Meele szövetséges, akkor mehet a Holy Word: Sanctify, vagy a Prayer of Healing. Ami még fontos a Prayer of Mending, ami ugye 5-ször pattog az emberek között, és akkor pattan tovább, ha sebzést kap az illető.


Remélem tudtam segíteni :)

2018. dec. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!