Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Social club probléma a GTA...

Social club probléma a GTA 5-nél, valakinek volt már megoldás?

Figyelt kérdés

Megvettem a Social Club-os GTA 5-öt,viszont nem indul az online verzió,csak offline tudom futtatni.Már a letöltéskor is voltak ilyen gondok,de PC újrainditás után mindig megszünt.

Most viszont nem működik ez a módszer sem.

Utánna olvasgattam már a neten,néztem youtube-n videókat,megcsináltam,amit mutattak,de nem sikerült így sem elindítani.

Azt az üzenetet adja,hogy:


"The rockstar game services are unavailable.Please try again later"


Mit kellene beállítanom,hogy működjön végre?



2018. nov. 25. 20:05
 1/3 anonim válasza:
Mikkor megvetted és letöltöd majd elindítod a játékot elsőnek csak sztori módot engedi mert meg kell csinálnod az első küldit és utána tudsz menni online-ra.
2018. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaa hát ezt nem tudtam,köszi a segítséget.
2018. nov. 25. 22:59
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként,ha valakinek lenne még problémája,a rockstar games support oldalán van egy NAT beállításáról szóló link,azt nézze meg,mert a tűzfallal volt gond nekem.
2018. nov. 26. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!