Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CDkeys.com megbízható? Ill....

EZEZ kérdése:

CDkeys.com megbízható? Ill. hogy zajlik a vásárlás?

Figyelt kérdés
Olvasgattam az oldal után, azt írják hiteles, és jó áron lehet venni játékkódokat. Találtam egyet, és mivel MasterCard bankkártyám van kiválsztottam a hitelkártyával való vásárlást, viszont itt az összeg euró pénznemű, a kártyámon Ft van. Hogy zajlik a vásárlás ilyenkor? Még nem rendeltem így semmit, tehát ez új dolog számomra.
2018. dec. 2. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A bank automatikusan átváltja napi árfolyamon, ha más fizetőeszközben fizetsz mint ami a számládon van, ezzel nincs teendőd.


A feltűnően olcsó kulcsok mindig figyelmeztető jelek, van rá esély hogy lopott és majd elveszik tőled a hozzáférést, de ezt az ilyen oldalakkal mindig kockáztatod. Ha biztosra akarsz menni, megvárod a Steam sale-eket, most jön a nagy téli leárazás 3 hét múlva.

2018. dec. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2018. dec. 2. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!