Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok gamer billentyűze...

Hogyan tudok gamer billentyűzeteket magyar felépítéssel (tehát az ékezetes betűk is rajta vannak) megszerezni?

Figyelt kérdés

Néztem mostanában gamer billentyűzeteket és azt vettem észre h szinte minden billentyűzet az angol, még ha a weboldal épp magyar is volt, és azt írta h Magyarországon van/oda is szállít. Nagyrészt Logitech árukat néztem, de nemrég találtam a következőket is, amik nagyon tetszenek, de nem akarnék 2 billentyűzetet tartani az asztalomon (1et játékhoz, és a másikat böngészéshez/chateléshez mert csak a 2. magyar).


[link]


[link]


Csak ügye ezeknél hosszabb L-Shift híján nincsen Í, a jobb oldalt nincsenek az ékezetes betűk. Gondolom be lehetne programozni magyarra, de akkor még mindig nincs Í betűm mert az L-Shift 2 billentyű helyét foglalja el.


Válaszokat előre is köszönöm!


2018. dec. 3. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Most hirtelen ezeket találtam, de biztos van még. Egyébként ha már tudod a magyar gombkiosztást akkor az angol billentyűzeten is kiigazodsz, hiába nem az a betű van a billentyűzeten, amit érzékel. Hosszú í-t pedig az AltGr + J (kis í) illetve az AltGr + I (nagy Í) gombkombinációval tudsz írni. Nekem is angol kiosztású a billentyűzetem és semmi problémám nincs. Ráadásul így sokkal nagyobb a választási lehetőség billentyűzet terén.

2018. dec. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért nincs, mert kicsi a piac, értelmetlen ide gyártani több tízezer forintos terméket, amikor jó ha a 20%-át megveszik.


Tesoro-ból van több fajta, egyébként marad a matricázás/magyarítás (itt viszont van fóliázott és matricázott, az egyiknél hővel van rázsugorítva a bill-re, a másik meg ragasztót tartalmaz, vigyázz, át ne verjenek vele).

2018. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
2018. dec. 3. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig oda lehet dobni egy olcsó vezeték nélkülit, ha dobnál egy hátast és kiírnád az életedet.
2018. dec. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!