Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az embereknek Fortnite BR-al?

Az embereknek Fortnite BR-al?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon szép sikereket ért el. Illetve "egyedi" a játék, annak ellenére, hogy (mára már) szinte minden játékban van Battle Royale.

Ráadásul gyakran jönnek hozzá a tartalmak, frissítések, és a játékmenet is folyamatosan változik. A térkép változásának, és az új tárgyaknak köszönhetően. Mellesleg szerintem mindig ötletesen változtatják meg időközönként a térképet.

A játékról még annyit, igaz, hogy a csapból is az folyik (idegesítő is kissé), de a hype-ját részben megérdemli.

Rólam annyit, hogy már játszottam vele. Max 10 órám lehet benne, de ritkán toltam. Mostanra már nincsen fent a gépen (nem annyira az én műfajom és internetkapcs. problémáim vannak), de kommentekben gyakran látom az ócsárolását. Szóval azt nem tudom mire vélni. Megértem ha valakinek nem tetszik, de örülnék indoklásnak is... Ezért is tettem fel a kérdést.

Előre köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. dec. 3. 21:17
 1/2 A kérdező kommentje:

*Az embereknek mi baja a Fornite BR-al?

Egyszer átírtam a kérdést, kiírás előtt és véletlen kimaradt a "mi baja" rész. ._.

2018. dec. 3. 22:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért számít a dolog, hogy másnak tetszik-e, én pl. sosem az alapján játszok valamivel, mert az tetszik-e Pistikének.


Amúgy meg igazából a titok annyi, hogy BR, ugyanaz mint előtte a MOBA, sok embernek már tele a hócipője, hogy mindenhol azt látja, és ezért alapból negatívak az előképzetek.

2018. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!